Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Linie lotnicze Emirates Airline sponsorem drużyny Real Madryt

2 sierpnia 2011

Linie Emirates sponsorują najlepszy piłkarski klub Real Madryt

Be Sociable, Share!


 

Słynna drużyna piłkarska Real Madryt podpisała nową umowę sponsoringu z liniami lotniczymi Emirates Airlines. Wedle zawartej na koniec lipca umowy, linie Emirates są partnerem i oficjalną linią lotniczą najlepszego klubu sportowego na świecie, w którym grali m.in. Alfredo di Stefano, Emilio Butragueno, Raul Gonzales, Zinedine Zidane, Ronaldo, David Beckham, a obecnie Christiano Ronaldo, Kaka i Casillas. Drużyna Real MAdryt aż 31 razy wygrywała rozgrywki ligowe w Hiszpanii (La Liga), 18 razy puchar Cop[a del Rey i 9 razy brała udział w lidze mistrzów.

Zawarta obecnie umowa sponsoringu będzie obowiązywała do 2016 roku. Linie lotnicze Emirates są również oficjalnym partnerem FIFA World Cup, oficjalną linią lotniczą 12 międzynarodowych turniejów golfowych i wspierają liczne imprezy sportowe, jak wyścigi konne, turnieje tenisowe, rugby, żeglarstwo, krykiet.

Linie lotnicze Emirates oferują codzienne połączenie Dubaj-Madryt, które obsługuje Airbus 340-300. Rejs nr EK141 startuje z Dubaju o 07.05 i ląduje w Madrycie o 13.45. Lot powrotny startuje z Madrytu o 15.25 i przybywa do Dubaju o 00.30 następnego dnia.

 

 

 

 

 

 

/ME/ na podstawie www.emirates.com

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie