Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Air Berlin

Linie lotnicze airberlin – lot nad Alpami w Sylwestra 2010

13 grudnia 2010

Lot samolotem nad Alpami w sylwestrowy wieczór to oferta tanich linii lotniczych airberlin

Be Sociable, Share!


Tanie linie lotnicze airberlin przygotowały ciekawą ofertę na spędzenie sylwestrowego popołudnia: lot nad  Alpami.


Oferta została przygotowana dzięki współpracy linii lotniczych airberlin z firmą „Eventflug Basel”. Pasażerowie mają możliwość obejrzenia szwajcarskiej części Alp z lotu ptaka. Lot odbędzie się maszyną Airbus A319. Do dyspozycji jest 150 komfortowych siedzeń pokrytych skórą. Zabawa rozpoczyna się w piątek 31 grudnia 2010 o godzinie 16:15 w porcie lotniczym EuroAirport Bazylea-Miluza-Fryburg. Lot trwa godzinę, tak więc po obejrzeniu najwyższych gór Europy z lotniczej perspektywy i przy świetle dziennym, pozostaje jeszcze mnóstwo czasu na świętowanie Sylwestra w bardziej tradycyjny sposób z rodziną i przyjaciółmi.


Co wchodzi w skład oferty sylwestrowej? Goście już po wejściu do samolotu zostaną poczęstowani kieliszkiem szampana. Na pokładzie przygotowano duży wybór ciasteczek bankietowych i kanapek. Podczas samego lotu piloci będą na bieżąco podawać informacje o obiektach, nad którymi aktualnie znajduje się samolot. Dopełnieniem wspaniałych widoków jest klasyczna muzyka płynąca z głośników. Na pożegnanie każdy z gości otrzyma dyplom i indywidualny talizman na rok 2011.

 


Bilet na miejsce przy przejściu kosztuje 99 euro, miejsce przy oknie z widokiem na Alpy 139 euro, a  miejsce środkowe 119 euro. Podana cena jest ceną całkowitą z opłatami i podatkami. Dochód z przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na cele dobroczynne w ramach akcji linii lotniczych airberlin „Mit Herzen Gutes tun”.


Przelot można rezerwować online pod adresem eventflug-basel.de.


/ME/ na podstawie www.airberlin.com oraz www.pl.wikipedia.org

 

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie