Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Air Berlin

Linie lotnicze airberlin – bilety na sezon letni 2012 już w sprzedaży od 44,90 euro

8 września 2011

Tanie linie z Niemiec, airberlin, ruszyły ze sprzedażą biletów na nadchodzący sezon letni 2012

Be Sociable, Share!


Od początku września można rezerwować większość biletów na połączenia lotnicze z nowego letniego rozkładu lotów na sezon 2012 w liniach lotniczych airberlin. Oferta obejmuje bogatą siatkę połączeń z Niemiec, Austrii i Szwajcarii do Hiszpanii oraz oczywiście loty przez hub na Palma de Majorka do 16 destynacji na sąsiadujących wyspach, Hiszpanii oraz do Faro, Lizbony i Porto. Ponadto w letniej ofercie airberlin bezpośrednie loty do Barcelony i Walencji z Wiednia.

Nowością od sezonu letniego 2012 jest ulepszona oferta i częstsze połączenia do Szwecji, Norwegii oraz Danii. Do trzech codziennych połączeń przewoźnik podwyższa liczbę lotów z lotniska Belrin-Tegel do Sztokholmu, Geteborga, Oslo i do Kopenhagi. Ponadto przez 6 dni tygodniowo będzie realizowane dodatkowe połączenie z Wiednia do Kopenhagi.

Można także już rezerwować loty do jedenastu miejsc we Włoszech. Z Düsseldorfu można będzie polecieć 2 razy dziennie bez przesiadki do Wenecji. Również wszystkie połączenia wewnątrz Niemiec stoją do dyspozycji za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego.
Bilety na ww. połączenia są dostępne w cenie już od 44,90 euro w jedną stronę. Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika www.airberlin.com, w biurach podróży lub infolinii pod numerem 01805 – 737 800.

 

 

 

 

 

 

 

/ME/ na podstawie www.airberlin.com

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie