Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Linie Jet Air – nowe połączenia do Hamburga, Pragi i Rzeszowa

27 września 2011

Linie lotnicze Jet Air wprowadzają od 15 listopada nowe połączenia z Gdańsk-Praga, Gdańsk-Hamburg oraz Warszawa-Rzeszów

Be Sociable, Share!


W zeszłym tygodniu na specjalnej konferencji prasowej w Gdańsku przedstawiciele linii lotniczych Jet Air ogłosili zmiany wprowadzane w nowym zimowym rozkładzie lotów. Wśród nowości znalazły się nowe destynacje, rozbudowa siatki istniejących połączeń, strategia na przyszłe lata, bezpłatne nadanie bagażu i catering na pokładach samolotów.
Wśród nowych połączeń znalazły się loty na trasach:
Gdańsk-Hamburg (5 razy tygodniowo)
Gdańsk-Praga (2 razy tygodniowo)
Warszawa-Rzeszów 
Loty na powyższych trasach rozpoczynają się 15 listopada 2011 roku, a bilety będą dostępne w sprzedaży od 1 października.
Połączenia do Hamburga i Pragi będą wykonywane samolotem mieszczącym 46 pasażerów, zaś do Rzeszowa maszyną 18-miejscową.

Istniejące połączenia będą obsługiwane częściej. Już od 15 listopada trasa Gdańsk-Warszawa i Gdańsk-Wrocław będzie obsługiwana 2 razy dziennie (także w niedziele). Od 1 października można rezerwować bilety na połączenia na trasie Gdańsk-Berlin oraz Wrocław-Berlin, które będą obsługiwane codziennie, od poniedziałku do piątku.

Na lata kolejne firma Jet Air zaplanowała otwarcie kolejnych tras: Gdańsk-Bruksela z międzylądowaniem w Bremie oraz Gdańsk-Rzeszów z przystankiem w Katowicach.

Ponadto podróżujący liniami lotniczymi Jet Air mają opcję bezpłatnego nadania bagażu (do 15 kg) oraz cateringu na pokładzie. Ponadto, samolot linii Jet Air wyposażone są w elektroniczne czytniki prasy. Pasażerowie abonamentowi, korzystający regularnie z połączeń liniami Jet Air mogą korzystać z opcji Park&Fly, czyli z bezpłatnego parkingu przy lotniskach, a także z programu Relax&Fly, bezpłatnego korzystania z salonów klasy biznes.

 

/ME/ na podstawie www.jetair.pl
Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie