Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Air Berlin

Linie Air Berlin – nowe połączenia do Londynu (Gatwick)

26 listopada 2010

Linie lotnicze Air Berlin mają nowe połączenie z Wielką Brytanią. Od lutego 2011 latają na oba londyńskie lotniska: Londyn Luton i Londyn Stansted

Be Sociable, Share!


Lotnisko Londyn Gatwick będzie od 7 lutego 2011 drugim londyńskim portem lotniczym po Londyn Stansted, do którego można dotrzeć liniami Air Berlin. Połączenie będzie realizowane z lotnisk w Hanowerze i Norymberdze. Liczba połączeń z  niemieckich lotnisk do Londynu pozostaje na tym samym poziomie.

 

Od lutego października linie lotnicze Air Berlin będą kursować dwa razy dziennie (od poniedziałku do piątku) z Norymbergi do Londynu Gatwick, w niedzielę raz dziennie. Lotnisko w Hanowerze będzie mieć dwa połączenia dziennie z Londynem Gatwick (od poniedziałku do piątku i w niedzielę) i jedno w sobotę.

 

Lotnisko w Gatwick ma wyśmienite połączenie z centrum Londynu. Jazda z lotniska do samego centrum trwa ok. 45 minut. Linie lotnicze Air Berlin mają w swojej ofercie także bezprzesiadkowe połączenia do Londynu Stansted z lotnisk w Düsseldorfie, Münster/Osnabrück i Paderborn. Ich liczba zostaje zachowana na dotychczasowym poziomie.

 

Bilety lotnicze na nowe połączenie do Hannover – Londyn Gatwick i Norymberga – Londyn Gatwick są już dostępne w ofercie linii Air Berlin. Rezerwacji można dokonywać przez Internet lub telefonicznie.

Więcej szczegółów na stronie przewoźnika.

 

 

/ME/ na podstawie www.airberlin.com

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie