Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Z Europy

Limity bagażu w Ryanair

20 lutego 2007

„Jestem pewien, że jest wiele opinie na ten temat, ale dla mnie najbardziej użyteczną rzeczą, jakiej obecnie używam jest Bożonarodzeniowy prezent z przed kilku lat: waga do bagażu” pisze autor bloga o tanich podróżach Arnold Smih z Leeds i dodaje: „Posiadanie jej oznacza, że nigdy nie jestem jedną z tych osób, które stoją w kolejce do punktu odprawy linii Ryanair, kłócąc się, że nie ma żadnej różnicy czy waga bagaży wynosi 9kg (podręczny) i 16kg, czy 10kg (podręczny) i 15kg, ponieważ wcześniej przepakowałem ten jeden kilogram z bagażu podręcznego.”

Be Sociable, Share!


„Tak na prawdę z tą wagą mogliśmy niedawno zabrać ze sobą 85kg bagażu bez opłat za nadbagaż (2 dorosłych i 2 dzieci mogże wnieść do 100kg w liniach Ryanair, nie licząc wózka).

Wydawać by się mogło, że będziesz mógł sprawdzić wagę swojego bagażu korzystając z jednej z wag na lotnisku. Przy nowszych punktach odprawy waga jest wyłączona, gdyż nikt z niej nie korzysta, oczywiście personel nie pozwoli zważyć bagażu wcześniej, przed ustawieniem się do kolejki – mogło by to po prostu zmniejszyć wpływy z opłat za nadbagaż.

Zdecydowanie warto kupić sobie taką wagę, zaoszczędzisz w ten sposób pieniądze wydawane na opłaty za nadbagaż.

Oczywiście niewielka oferta takich wag w sprzedaży detalicznej i zwiększenie opłat za nadbagaż to czysty zbieg okoliczności. Nieprawdaż? :)”

Arnold Smith, Leeds, UK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 7 047

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie