Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Letnie wyprzedaże w Paryżu

5 czerwca 2008

Sukienka z pokazów haute couture Diora, oryginalny krawat Armaniego, zwiewny
szal spod igły Hermesa, czy buty od Prady to marzenie każdego miłośnika zakupów
– marzenie, które już wkrótce może się spełnić. Paryż, światowa stolica mody,
kusi wielkimi letnimi wyprzedażami.

Be Sociable, Share!


Nawet najdroższe sklepy i najbardziej prestiżowe butiki biorą udział w tym festiwalu przecen. W Paryżu wyprzedaże odbywają się tylko dwa razy w roku – w styczniu i lipcu – i są na tyle ważnym kulturowo zjawiskiem, że w ich organizację angażuje się nawet francuski rząd. Sezon wielkich obniżek trwa około sześciu tygodni, podczas których ceny ubrań, butów, toreb, biżuterii i innych akcesoriów spadają nawet o 80%. Pierwszy dzień letnich wyprzedaży to istne wyzwanie dla miłośników zakupów, niesamowita przygoda i niezapomniane wrażenia nawet dla tych najbardziej wytrwałych.

Letnie wyprzedaże to nie tylko okazja to odświeżenia garderoby, ale także wspaniała okazja, aby zobaczyć najbardziej urokliwe miejsca francuskiej stolicy. Spacerując bulwarami Saint Germain czy Haussmann, w drodze do butików światowej sławy projektantów, można wstąpić do kawiarni, restauracji, czy galerii sztuki.


Do rozpoznawalnych na całym świecie symboli miasta i obowiązkowych punktów programu wszystkich turystów należy niewątpliwie wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, aleja Champs-Élysées, Katedra Notre Dame, czy dzielnica bohemy artystycznej Montmarte. Ale Paryż to także fascynujący labirynt małych uliczek, zaułków, pięknie utrzymanych domów z muru pruskiego, małych lokalnych restauracji, urokliwych kafejek i wielu innych miejsc, które, choć nie są opisane w przewodnikach, stanowią o wyjątkowości Paryża.


Stolica Francji nigdy nie kładzie się spać, tętni życiem przez całą dobę. W tak ogromnej ofercie atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na to, którą godzinę wybijają miejskie zegary. Mnogość zabytków i muzeów, szaleństwo pobliskiego Euro Disneylandu, różnorodność winiarni, hoteli i restauracji, które są dumą Francuzów – wszystko na wyciągniecie dłoni.


easyJet oferuje połączenia do Paryża z Krakowa codziennie, już za 125 zł w jedna stronę (z opłatami lotniskowymi).


easyjet.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 836

Tagi:

Letnie wyprzedaże w Paryżu

30 maja 2008

Sukienka Diora, krawat Armaniego, szal Hermesa, czy buty Prady to marzenie każdego miłośnika zakupów – marzenie, które już wkrótce może stać się rzeczywistością. Wystarczy polecieć z easyJet do Paryża – światowej stolicy mody – podczas letniego sezonu wielkich wyprzedaży.

Be Sociable, Share!


Nawet najdroższe sklepy i najbardziej prestiżowe paryskie butiki biorą udział w tym festiwalu przecen. W Paryżu wyprzedaże odbywają się tylko dwa razy w roku –w styczniu i w lipcu i są na tyle ważnym kulturalnie wydarzeniem, że w ich organizację angażuje się francuski rząd. Sezon obniżek trwa około sześciu tygodni, podczas których ceny ubrań, butów, toreb, biżuterii i innych dodatków spadają nawet o 80%. Pierwszy dzień wyprzedaży jest prawdziwym wyzwaniem, niesamowitą przygodą i niezapomnianym przeżyciem nawet dla najbardziej wytrwałych miłośników zakupów.

Letnia Wyprzedaż to nie tylko okazja do powiększenia garderoby, ale też możliwość zobaczenia najpiękniejszych miejsc w Paryżu. Spacerując bulwarami Saint Germain czy Haussmann, w drodze do butików światowej sławy projektantów, można wstąpić do pobliskich kawiarni, restauracji i galerii. Poznaj smak prawdziwych zakupów w najpiękniejszej stolicy Europy.


Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę i zawierają opłaty lotniskowe. Oferta z dnia 15 maja 2008 r. jest ważna do wyczerpania puli.

easyjet.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 205

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie