Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Leć z Austrian do najmodniejszego miasta Izraela

22 kwietnia 2009

Jakie nazwy przychodzą do głowy, kiedy myślimy o miejscach nad Morzem Śródziemnym, gdzie można się dobrze zabawić? Ibiza? Rimini? Lloret del Mar? Oczywiście. Ale najmodniejsze miasto Izraela, Tel Awiw, przewyższa je wszystkie intensywnością nocnego życia i gorącą atmosferą.

Be Sociable, Share!


Czy to w weekend, czy w ciągu tygodnia, co wieczór miasto wypełnia się młodymi ludźmi i dźwiękami muzyki. Nie trzeba wchodzić do żadnego z licznych barów i klubów, aby trafić na imprezę – tutaj nawet na ulicach i plażach spotkać można ludzi tańczących w rytm światowych przebojów czy izraelskiego hip hopu.
W tym roku Tel Awiw – „Wzgórze Wiosny”, ma wyjątkowy powód do świętowania – swoje setne urodziny! Jak na tak młode miejsce, jest tu wiele atrakcji turystycznych – na przykład „Białe Miasto”, dzielnica tysięcy śnieżnobiałych, modernistycznych budynków czy Sala Niepodległości na Bulwarze Rothschilda, gdzie premier David Ben Gurion proklamował niepodległość Izraela w 1948 r.
 
Oczywiście w Izraelu jest wiele innych miejsc poza Tel Awiwem, które koniecznie trzeba zobaczyć. W ciągu godziny dotrzeć można do Jerozolimy, prastarego miasta z przebogatą historią i licznymi zabytkami, jak Wzgórze Świątynne zwieńczone złotą Kopułą na Skale, Ściana Płaczu czy Bazylika Grobu Świętego. A po tych niepowtarzalnych przeżyciach warto zażyć relaksującej kąpieli w odległym zaledwie o 50 kilometrów Morzu Martwym – jednym z najbardziej zasolonych zbiorników wodnych na świecie!

Zapraszamy do Izraela – teraz przelot Austrian z Polski do Tel Awiwu w obie strony i z wszystkimi opłatami już od 1509 PLN! Przypominamy: Austrian Airlines lata do Tel Awiwu aż dwa razy dziennie.


austrian.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 144

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie