Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Lotnisko Poznań Ławica

Ławica: nietypowy salon dla VIP-ów

9 stycznia 2014

Wnętrze dzieli się na trzy strefy: odlotową, chilloutową i plażową. 19 stycznia o godz. 13 w TV4 będzie można zobaczyć, jak było urządzane.

Be Sociable, Share!


Wnętrze dzieli się na trzy strefy: odlotową, chilloutową i plażową. 19 stycznia o godz. 13 w TV4 będzie można zobaczyć, jak było urządzane.
- Widzę meble wygodne jak na plaży. Atmosfera się robi plażowa – mówił Mariusz Wiatrowski, prezes portu lotniczego Ławica. Lotnisko pochwaliło się w środę nowo otwartym Business Executive Lounge, salonem, w którym na samolot czekać będą podróżni z klasy biznes oraz posiadacze złotych kart lojalnościowych wydanych przez linie lotnicze.

Mierzące 300 m kw. wnętrze zaprojektowane zostało przez znanych z telewizji architektów: Przemysława Lisieckiego i Macieja Bogaczewicza. Występują oni w emitowanym przez TV4 programie „Dekoratornia”.

Długie pomieszczenie podzielili na trzy strefy: odlotową, plażową i chilloutową. W każdej z nich stoją inne meble poznańskiej firmy Noti, zaprojektowane przez poznańskich projektantów: Dorotę Kuziar, Piotra Kuchcińskiego i Mikołaja Wierszyłłowskiego. W pierwszej jest to wysoki stół i hokery oraz fotele z kolekcji Teddy Bear inspirowane latami 60. W drugiej: sofy przypominające kosze plażowe. W trzeciej stoliki i fotele Manta w kolorach logo portu: niebieskim i różowym.

Ławica chce udostępniać biznesowy salon także podróżnym latającym w klasie ekonomicznej. Będą oni jednak musieli zapłacić za wstęp 50 zł. W tej cenie otrzymają możliwość spędzenia kilku chwil w wygodnym fotelu, poczytania prasy, nieograniczony dostęp do zimnych przekąsek, napojów bezalkoholowych i alkoholowych.

Poznan.gazeta.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 398

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie