Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Konkurs Ryanair!

Konkurs Ryanair!

23 marca 2014

Za tydzień z wrocławskiego lotniska odleci pierwszy samolot do Warszawy Modlin. Mamy dla Was bilety na ten rejs. Na zwycięzców konkursu – poza podróżą – czekają wyjątkowe atrakcje, m.in. uroczysta kolacja

Be Sociable, Share!


Za tydzień z wrocławskiego lotniska odleci pierwszy samolot do Warszawy Modlin. Mamy dla Was bilety na ten rejs. Na zwycięzców konkursu – poza podróżą – czekają wyjątkowe atrakcje, m.in. uroczysta kolacja.
Lot samolotem Boeing 737 linii Ryanair potrwa zaledwie 45 minut. W tygodniu zaplanowano 14 rejsów w godzinach wieczornych – będą realizowane codziennie o godzinie 17.55 (wylot z Wrocławia) oraz 21.45 (wylot z Warszawy Modlin). Pierwszy rejs – już 2 kwietnia, a bilety mają kosztować od 99 zł za osobę.

- Potencjał połączenia lotniczego z Warszawą jest na Dolnym Śląsku ogromny – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Potwierdza to maksymalne wypełnienie pokładów samolotów operujących na tych trasach w godzinach szczytu porannego. Popołudniowe połączenie Ryanaira doskonale uzupełni tę ofertę. To doskonała propozycja – nie tylko dla biznesu, ale też dla pozostałych pasażerów.

Port Lotniczy Wrocław oraz Warszawa Modlin i linie lotnicze Ryanair świętują pierwszy krajowy lot przewoźnika specjalnym konkursem. Zwycięzcy – oprócz biletów na rejs do Warszawy – będą mogli odwiedzić ekskluzywny salon Executive Lounge wrocławskiego lotniska, obejrzą lotnisko w Modlinie oraz zjedzą uroczystą kolację (a w menu – roladki z łososia, pieczone mięsa, sery, sałatki i wyborne desery i szampan, żeby uczcić pierwszy rejs na trasie Wrocław – Warszawa Modlin).

Co zrobić, żeby wygrać?

Dokończ hasło „Samolotem do Warszawy…” i wyślij je na adres lotnisko@wroclaw.agora.pl do dnia 26 marca do godziny 16. Zgłoszenie powinno zawierać hasło (maksymalnie 800 znaków), imię i nazwisko osoby, która jest jego autorem, wiek, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego i ważny adres e-mail. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 27 marca

***

W letniej siatce połączeń, która zacznie obowiązywać od końca marca, Ryanair oferuje pasażerom wrocławskiego lotniska 18 połączeń. W rozkładzie znajdzie się m.in.: Kreta, Malta, Malaga, Barcelona, Rzym i Alicante. W lipcu tego roku linie uruchomią również połączenie krajowe do Gdańska.

Do Warszawy (na Lotnisko Chopina) można też dolecieć samolotem przewoźnika LOT za ponad 550 zł.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie