Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Komunikat prasowy OLT Express (01.08.2012 r.)

1 sierpnia 2012

Szanowni Państwo,
31 lipca br. Spółka OLT Express Poland sp. z o.o., pomimo wielodniowych negocjacji w sprawie sprzedaży udziałów w Spółce OLT Express Poland nowemu inwestorowi, zmuszona została do zaprzestania także operacji czarterowych.

Be Sociable, Share!


Szanowni Państwo,
31 lipca br. Spółka OLT Express Poland sp. z o.o., pomimo wielodniowych negocjacji w sprawie sprzedaży udziałów w Spółce OLT Express Poland nowemu inwestorowi, zmuszona została do zaprzestania także operacji czarterowych. Zakończone fiaskiem negocjacje oraz brak dalszych możliwości finansowania, spowodowały utratę płynności finansowej. Skutkiem tego było wycofanie się leasingodawców ze współpracy z OLT Express POLAND.
Decyzje o zaprzestaniu operacji zapadły w nocy z 30 na 31 lipca. Także w nocy OLT Express Poland poinformowało biura podróży o zaistniałej sytuacji. Samoloty zostały zwrócone w nocy z 30 na 31 lipca do leasingodawców.
31 lipca br. został złożony wniosek o ogłoszenie upadłości spółki OLT Express Poland sp. z o.o. wykonującej przeloty czarterowe na rejsach zagranicznych.
W celu ubiegania się o zwrot kosztów za niewykorzystane bilety lotnicze Pasażerowie powinni zgłaszać się bezpośrednio do biur podróży, które w ich imieniu dokonywały zakupu biletów.
Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy

OLT Express

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie