Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Kolejna kampania Skandynawskich Linii Lotniczych

19 listopada 2009

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS, zachęcone sukcesami promocji przeprowadzonych w marcu i sierpniu br., rozpoczynają kolejną kampanię – wielką wyprzedaż biletów w atrakcyjnych cenach.

Be Sociable, Share!


W ciągu 12 dni, począwszy od dziś tj. 19 listopada 2009 r., SAS oferuje więcej biletów w taryfach tańszych niż kiedykolwiek dotąd. Pula obejmuje bilety na wszystkie połączenia obsługiwane przez linie SAS, Blue1 oraz Widerøe.

Przykładowe ceny na trasach z Polski do Skandynawii wynoszą: z Warszawy do Kopenhagi już od 301 PLN, a z Gdańska do Oslo od 307 PLN. Podane ceny dotyczą biletów w jedną stronę i zawierają wszystkie podatki oraz opłaty.
Jak zawsze w liniach SAS, pasażerom przysługuje 20 kilogramów bagażu, możliwość wybrania dowolnego miejsca w samolocie, można także zebrać kolejne punkty w programie EuroBonus.


Rezerwacji należy dokonać najpóźniej do 30 listopada 2009 włącznie, zaś podróż jest możliwa w okresie pomiędzy 5 stycznia a 15 marca 2010 r.


Zapraszamy na pokłady samolotów SAS, jednych z najbardziej punktualnych linii lotniczych na świecie i najbardziej punktualnych w Europie!


Więcej informacji i rezerwacja:
www.flysas.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 198

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie