Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Kilka pytań do KLM

Kilka pytań do KLM

21 sierpnia 2013

Przez kilka dni można zadawać pytania związane z lataniem ekspertom linii KLM na popularnym blogu podróżniczym – Podrozniccy.com.

Be Sociable, Share!


Przez kilka dni można zadawać pytania związane z lataniem ekspertom linii KLM na popularnym blogu podróżniczym – Podrozniccy.com.

Podróżnym w czasie lotu zwykle nasuwa się mnóstwo pytań: gdzie jest moje wyjście ewakuacyjne, kiedy podadzą jedzenie, dlaczego musimy kołować, kiedy skończą się turbulencje. Można je mnożyć bez liku i właściwie na każdym etapie podróży samolotem. Zawsze zastanawiałem się dlaczego linie lotnicze tak rzadko udzielają informacji na temat swojej działalności, pozostawiając miejsce na domysły. I tak zrodził się pomysł na tę akcję – wylicza Jakub Górnicki, współautor bloga Podrozniccy.com i pomysłodawca akcji.

Akcja „Zapytaj KLM” potrwa do 25 sierpnia br. W tym czasie na forum bloga Podrozniccy.com (http://podrozniccy.com/pl/forum) internauci mogą zgłaszać swoje pytania związane z lataniem. Będą one monitorowane i przekazywane odpowiednim ekspertom KLM w Polsce i na świecie, aby odpowiedzi były precyzyjne i praktyczne. Przedstawiciele holenderskiego przewoźnika będą odpowiadali na zapytania stopniowo w czasie trwania akcji oraz w kolejnych dniach po 25 sierpnia br.

Popularny format AMA (Ask Me Anything) chcieliśmy zorganizować wspólnie z Podróżnickimi, gdyż blog ten cieszy się popularnością szczególnie wśród osób, które poszukują inspiracji i pomysłów do podróżowania. Właśnie do tej grupy internautów adresujemy forum „Zapytaj KLM” – podsumowuje Agnieszka Plewczyńska, marketing manager AIR FRANCE KLM Poland.

Organizatorzy zapowiadają, że jeśli akcja spotka się z przyjaznym odzewem internautów będzie częściej powtarzana.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 441

Tagi: ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie