Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Karta kredytowa GE Money Bank i Ryanair

Karta kredytowa GE Money Bank i Ryanair

7 listopada 2007

Warszawa, 7 listopada 2007: GE Money Bank oraz tanie linie lotnicze Ryanair wprowadziły co-brandową kartę kredytową. Jest to pierwsza na polskim rynku karta z tak atrakcyjnym programem z nagrodami, skierowana do klientów niskobudżetowych linii lotniczych.

Be Sociable, Share!


„Jesteśmy dumni, że wspólnie z liniami Ryanair możemy zaproponować klientom nową kartę kredytową. Zarówno nasz partner, jak i GE Money Bank to rozpoznawalne w Europie organizacje, oferujące usługi najwyższej jakości” – powiedziała Joanna Krzyżanowska, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu w GE Money Banku. „Dzięki naszej współpracy klienci GE Money Banku oraz pasażerowie Ryanair, korzystający z nowej karty kredytowej, będą mieć unikalną szansę zdobycia darmowych lotów.”

Klienci korzystający z karty kredytowej Ryanair już w pierwszym roku mogą otrzymać łącznie pięć biletów w ramach programu punktowego „Bonusowe Podróże”, na ponad 560 trasach obsługiwanych przez Ryanair.

Zaletą programu punktowego są proste zasady zbierania punktów – każda wydana z kartą złotówka zamienia się na jeden punkt. Bardzo atrakcyjne są również progi, za które można otrzymać bonusowe bilety – pierwszy bonusowy bilet powitalny można otrzymać już w ciągu pierwszych 90 dni od zawarcia umowy, za uzbierane 700 punktów (a więc za transakcje opiewające na 700 złotych). Potem, w każdym roku, możliwe jest otrzymanie do 4 biletów dodatkowych – w każdym półrocznym okresie promocyjnym za uzbieranie 3500 punktów klient otrzyma jeden, lub dwa bonusowe bilety* za 6500 punktów. 

„Karta kredytowa GE Money i Ryanair jest przysłowiową wisienką na torcie dla naszych pasażerów, którzy już korzystają z najniższych w Europie stawek i najwyższej punktualności, które oferuje Ryanair. Ta karta oferuje konkurencyjne stawki, darmowe loty oraz bogaty program nagród dla milionów naszych klientów” – powiedział Tomasz Kułakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie Środkowej.

O karcie kredytowej

O kartę kredytową Ryanair mogą wnioskować osoby, których miesięczny dochód wynosi co najmniej 600 złotych netto i pochodzi bądź z umowy o pracę, bądź z innych, udokumentowanych źródeł, w tym z zagranicy. Klient może wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób złożenia wniosku i podpisania umowy – na stoiskach GE Money Banku na wybranych lotniskach (na początku w Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu), w placówkach Banku, w Internecie (www.ryanairkarta.pl i www.gemoneybank.pl) i telefonicznie pod numerem 0 801 407 407.

Wydanie karty jest bezpłatne. Limit przyznawany jest indywidualnie w zależności od potrzeb i zdolności kredytowej klienta (maksymalnie 20 000 złotych). Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych wynosi 19,80%, przy czym okres bezodsetkowy za zakupy opłacone kartą to nawet 54 dni. Karta, wydawana w systemie płatniczym VISA, posiada pełną funkcjonalność karty kredytowej. Można przy jej pomocy płacić za towary i usługi w 22 milionach punktów oznaczonych logo VISA oraz w Internecie, a także wypłacać gotówkę w ponad 73 tysiącach bankomatów na całym świecie.
Karta Ryanair w Polsce jest efektem partnerskiej współpracy GE Money oraz Ryanair w Europie. Podobna karta funkcjonuje już w Wielkiej Brytanii, a wkrótce zostanie wprowadzona także w Szwecji.


* Bonusowy bilet to bilet powrotny (w obie strony) . Opłaty lotniskowe, podatki i koszty muszą zostać opłacone kartą.


***GE Money Bank działa w Polsce od stycznia 2005 roku. Powstał w wyniku połączenia GE Capital Banku i GE Banku Mieszkaniowego. Bank oferuje m.in. kredyty hipoteczne na cele mieszkaniowe i konsumpcyjne, kredyty na zakup towarów i usług w systemie sprzedaży ratalnej, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, program finansowania sprzedaży samochodów używanych (GEpard), karty kredytowe. Centrala Banku znajduje się w Gdańsku, a jego produkty oferowane są zarówno w sieci placówek, jak i u współpracujących z bankiem pośredników kredytowych, dealerów, deweloperów i w sieciach sprzedaży detalicznej. Misją GE Money Banku jest zaspokajanie finansowych potrzeb ludności i małych przedsiębiorstw poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości i szybkość działania. Bank zatrudnia prawie 4000 osób na terenie całego kraju.***Ryanair jest największą w Europie tanią linią lotniczą z 23 bazami i obsługującą 563 trasy w 26 krajach. Do końca marca 2008 r. Ryanair będzie dysponował flotą 163 nowych Boeingów 737-800, a w ciągu kolejnych pięciu lat powiększy flotę o zamówione już kolejne 99 maszyn. Ryanair zatrudnia obecnie zespół 5000 osób. Przewiezie w tym roku finansowym około 50 milionów pasażerów.Dodatkowych informacji udziela:
Marta Surowiec, Biuro Prasowe, GE Money Bank
(22) 546 74 84, 600 056 170; marta.surowiec@ge.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 624

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie