Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Kalkulator CO2 LOTu

Kalkulator CO2 LOTu

4 stycznia 2012

Na całym świecie rośnie społeczna świadomość konieczności dbania o środowisko naturalne. Coraz więcej osób chcąc żyć ekologicznie, poszukuje sposobów minimalizowania swojego wpływu na środowisko naturalne w różnych dziedzinach życia.

Be Sociable, Share!


Kalkulator CO2

Na całym świecie rośnie społeczna świadomość konieczności dbania o środowisko naturalne. Coraz więcej osób chcąc żyć ekologicznie, poszukuje sposobów minimalizowania swojego wpływu na środowisko naturalne w różnych dziedzinach życia. Ekologiczne opakowania, sortowanie odpadów, stosowanie żarówek energooszczędnych – to tylko niektóre ze sposobów na to, aby nasze codzienne życie wpływało w jak najmniejszym stopniu na środowisko naturalne.

Jednocześnie coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie samolotem jako jeden z najszybszych i najwygodniejszych środków transportu.

Z myślą o pasażerach, którzy chcą podróżować ekologicznie, Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadziły rozwiązanie w postaci Kalkulatora Emisji CO2 . Pozwala on obliczyć, ile dwutlenku węgla (w przeliczeniu na jednego pasażera) zostanie wyemitowane do atmosfery podczas podróży samolotem na konkretnej trasie, a także jaki byłby koszt neutralizacji wpływu tej porcji dwutlenku węgla na ocieplenie klimatu. Zachęcamy wszystkich podróżnych do skorzystania z kalkulatora i wzięcia udziału w ankiecie, która pozwoli poznać Państwa opinię co do wprowadzenia przez nas w przyszłości możliwości poniesienia przez pasażera dobrowolnej opłaty na rzecz neutralizacji CO2.

KLIKNIJ TUTAJ.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 211

Tagi: ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie