Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Kalendarz Charytatywny Ryanair już w sprzedaży

Kalendarz Charytatywny Ryanair już w sprzedaży

19 października 2012

Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś (16 października) ogłasza, że Fundacja TVN została wybrana partnerem Kalendarza Charytatywnego Załogi Pokładowej Ryanair na 2013.

Be Sociable, Share!


Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś (16 października) ogłasza, że Fundacja TVN została wybrana partnerem Kalendarza Charytatywnego Załogi Pokładowej Ryanair na 2013, z którego przychody sięgną nawet 100 000 Euro. Piękna załoga Ryanaira zebrała w sumie na cele charytatywne ponad 600 000 Euro od pierwszego wydania kalendarza w 2008. Kalendarz Charytatywny Załogi Pokładowej Ryanair na 2013, który został pokazany dzisiaj, jest jeszcze piękniejszy i ukazuje najseksowniejszych członków załogi Ryanair w bieliźnie i strojach kąpielowych.

Fundacje charytatywne, zgłosiły się w tym roku w rekordowej liczbie (ponad 450 aplikacji), jednak wybrana została jedna – Fundacja TVN i uzyska ona całość wpływów ze sprzedaży Kalendarza na 2013. Fundacja TVN jest jedną z największych organizacji charytatywnych w Polsce, co pokazują jej wyniki – od 2001 roku fundacja uzbierała 42 miliony Euro.
 
Michael O’Leary z Ryanaira powiedział:
“Piękna załoga Ryanair z radością pokazuje wdzięki na cele charytatywne, a w tym roku wybrana została Fundacja TVN działająca na wielu polach w Polsce. Mamy nadzieję, że kalendarz przyniesie nawet do 100 000 Euro co wspomoże Fundację TVN w kupieniu sprzętu klinicznego służącego dzieciom chorym na mukowiscydozę.
Każdego roku 10 000 egzemplarzy kalendarza Ryanaira sprzedaje się bardzo szybko, a więc Ci którzy chcą pomóc Fundacji TVN mogą kupić ten wspaniały kalendarz na pokładach Ryanaira, na Ryanair.com lub w centrach Fundacji TVN w Polsce.”
Anna Maruszeczko v-ce prezes Fundacji TVN powiedziała:
 
“Jesteśmy zadowoleni i zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani partnerem akcji charytatywnej Ryanair. Obecnie zbieramy fundusze na zakup sprzętu mającego pomóc dzieciom cierpiącym na mukowiscydozę i całość wpływów trafi właśnie na ten cel.”
Obecne podczas dzisiejszej konferencji były: Patrycja Wagner (Miss Stycznia); Patricia Turienzo Martin Albo (Miss Lutego); Casandra Amores (Miss Kwietnia); Monika Kaveckiene (Miss Czerwca); Harriet Frost (Miss Września); oraz Lynn Jimenez (Miss Października)
Zapraszamy do obejrzenia video z tworzenia kalendarza, które dostępne jest na Ryanair.com oraz na YouTube. http://www.youtube.com/watch?v=Cs10Ynz6W30
Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie