Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Jest wstępna zgoda na współpracę linii Qantas i Emirates

18 stycznia 2013

Australijski Urząd do spraw Konkurencji i Konsumentów (ACCC) wydał tymczasową zgodę na zawarcie sojuszu pomiędzy liniami lotniczymi Emirates i Qantas.

Be Sociable, Share!


Australijski Urząd do spraw Konkurencji i Konsumentów (ACCC) wydał tymczasową zgodę na zawarcie sojuszu pomiędzy liniami lotniczymi Emirates i Qantas. Do sfinalizowania partnerstwa pomiędzy przewoźnikami wymagana jest jeszcze ostateczna zgoda ze strony ACCC, która spodziewana jest w marcu.

Wstępna zgoda Urzędu pozwoli Emirates i Qantas przygotować się do oferowania klientom wspólnych usług już od pierwszego dnia partnerstwa. Sojusz Emirates i Qantas zapewni pasażerom obu linii nieograniczony dostęp do połączonych siatek lotów i pełnego wachlarza usług, włączając w to unikatowe doświadczenie, jakim są podróże Aribusem A380 – powiedział Tim Clark, prezes Emirates.

Wspólne taryfy dostępne na połączonej siatce lotów dotyczące podróży rozpoczynających się po kwietniu powinny zostać udostępnione do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni, kiedy przewoźnicy porozumieją się w sprawie polityki cenowej. Usługi te również będą wymagały wydania zgody przez odpowiednie organy, w tym przez ACCC.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 364

Tagi: ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie