Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Jesienna promocja i nowe połączenia regionalne Jet Air

27 sierpnia 2008

Jesienią trasy do Berlina…..Od 1 września polski regionalny przewoźnik Jet Air powiększa swoją siatkę połączeń. W ramach jesiennej akcji promocyjnej linie uruchamiają nowe połączenia pomiędzy Krakowem i Poznaniem a Berlinem. Loty na tej trasie będą wykonywane trzy razy  w tygodniu 18 miejscowym samolotem Jetstream J32.

Be Sociable, Share!


Rozkład lotów został zoptymalizowany z myślą o pasażerach z obu miast udających się do Berlina na jednodniowe spotkania biznesowe. Połączenie do Berlina to także możliwość skorzystania z bogatej siatki połączeń czarterowych oraz okazja do odwiedzenia stolicy Niemiec, oferującej bogate życie kulturalne i rozrywkowe.

Jednocześnie przewoźnik poinformował o zmianach rozkładu lotów na trasie z Bydgoszczy do Berlina, których celem jest zwiększenie ilości połączeń do trzech w tygodniu (wtorek, środa, czwartek)


… oraz dodatkowe loty do Kopenhagi
W związku z rosnącym zainteresowaniem połączeniami skandynawskimi, Jet Air zwiększy częstotliwość lotów na trasie Łódź – Bydgoszcz – Kopenhaga. Przewoźnik uruchomi dodatkowe loty we wtorki i czwartki. Tym samym ilość lotów zwiększy się z trzech do pięciu w tygodniu.


Dodatkowe loty oznaczają przede wszystkim zwiększenie dostępności komunikacyjnej Bydgoszczy i Łodzi. Pasażerowie z tych miast zyskują szerszy dostęp do bardzo rozbudowanej siatki połączeń skandynawskich oraz do innych krajów Europy Zachodniej i całego świata, oferowanych przez port w Kopenhadze i Berlinie.

Sprawdź rozkład lotów

/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 611

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie