Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Easyjet

Jesień w Paryżu z easyJet

13 czerwca 2012

Nie daj się jesiennej chandrze! Już teraz zarezerwuj lot do miasta zakochanych – Paryża! Paryż w światowej kulturze zajmuje szczególne miejsce, jest stolicą Francji i jednym z największych miast Europy i świata.

Be Sociable, Share!


Nie daj się jesiennej chandrze! Już teraz zarezerwuj lot do miasta zakochanych – Paryża! Paryż w światowej kulturze zajmuje szczególne miejsce, jest stolicą Francji i jednym z największych miast Europy i świata. Co najważniejsze jest miastem zakochanych! Jeżeli planujesz romantyczny wyjazd na weekend, to musi być Paryż! W tym pięknym mieście działają najbardziej znane domy mody, przybywają najwięksi malarze i poeci. Jadąc do Paryża musisz koniecznie zobaczyć wieżę Eiffla, Katedrę Notre-Dame czy Luwr. Koniecznie też musisz się napić kawy i zjeść croissanta w jednej z uroczych kafejek Paryża.

Paryż to także miasto wielu kultur i kontrastów, którego nie spotkasz nigdzie indziej na świecie. Każda narodowość ma tutaj swoją historię i każdy jest dumny ze swojej kultury. Tak więc na tej samej ulicy można jednocześnie spotkać elegancka damę w kostiumie od Diora i dumną kobietę w narodowym stroju z Afryki Środkowej.

Leć z easyJet do Paryża kilka razy w tygodniu. Ceny biletów od 140 PLN.*

* Cena dotyczy lotów w jedną stronę, dla jednej osoby. Zawiera opłatę administracyjną i opłaty lotniskowe. Nie zawiera opłaty za płatność kartą kredytową i dodatkowy bagaż . Szczegóły na easyJet.com. Cena dotyczy lotów z Krakowa (KRK) do Paryża (CDG) dla rezerwacji pomiędzy 06.08.2012 a 24.03.2013. Oferta z dnia 06 czerwca 2012 jest ważna do wyczerpania puli.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 466

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie