Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Porty lotnicze

Jasionka w nowej szacie

Jasionka w nowej szacie

7 czerwca 2005

Lotnisko w podrzeszowskiej Jasionce za kilka miesięcy zacznie przyjmować pierwszych pasażerów tanich linii Ryanair. Modernizacji uległa nie tylko infrastruktura portu lotniczego, ale także strona internetowa.

Be Sociable, Share!


Nowa strona internetowa lotniska w Jasionce jest przejrzysta, łatwa w obsłudze i czytelna. Znajdują się tam najświeższe informacje na temat postępu prac modernizacyjnych oraz wszelkie przydatne informacje.

Uwagę przyciąga zielony wystrój serwisu. Atrakcyjnie wyglądają też wizualizacje projektów nowego terminala. Są informacje jak dojechać do miasta, informacje o dostępnych połączeniach oraz opisana baza noclegowa w regionie. Jak dotąd serwis jest wyłącznie w języku polskim, ale już niebawem ma pojawić się wersja angielska, niemiecka a także słowacka i ukraińska.

Władze portu w Jasionce szacują, że w tym roku uda się obsłużyć ponad 147 tys. pasażerów, wobec niecałych 74 tys. w roku ubiegłym. Plany na przyszłość są jeszcze bardziej ambitne – w roku 2006 ma do Rzeszowa przylecieć ponad 233 tys. pasażerów, a w 2007 – 309 tys.

Na razie lotnisko jest na początku tej drogi. Jeśli wszystkie inwestycje uda się zrealizować, jest szansa, że plany zostaną zrealizowane.

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 723

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie