Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Jak tanio i bezpiecznie podróżować z dzieckiem.

16 kwietnia 2008

Na przykłąd z niemieckimi tanimi liniami Germanwings. Mali pasażerowie są wielcy dla Germanwings. Miś Boomi jest symbolem przyjaźni rodzinnej ze strony Germanwings i wskazówką ofert i serwisu dla dzieci.

Be Sociable, Share!


Ze zniżką dla dzieci podróżują mali Pasażerowie szczególnie tanio. Dzieci w wieku od 2 do włącznie 11 roku życia otrzymują podczas rezerwacji zniżkę w wysokości jednej trzeciej ceny netto, obowiązującej w czasie rezerwacji.*


Małe dzieci poniżej drugiego roku życia płacą za trasę jedynie opłatę manipulacyjną w wysokości 10 €, na niemieckich lotach krajowych w wysokości 11, 90 € (w tym VAT).


Dzieci w wieku od 5 do 11 roku życia mogą na niemieckich lotach krajowych podróżować z Germanwings bez osoby towarzyszącej. Niestety nie możemy tymczasowo zaoferować Państwu serwisu opiekuńczego na innych trasach. Nasz, przyjazny dla dzieci personel, zadba o dobro Państwa dziecka i jego bezpieczne dotarcie do portu docelowego. Każde samo podróżujące dzieco otrzyma dodatkowo bezpłatny napój orzeźwiający.


Aby atrakcyjnie spędzić czas na pokładzie oferujemy w magazynie pokładowym stronę dla dzieci. Młodych Pasażerów oczekują tam historyjki, komiksy i zagadki na temat lotów.


Dzieciom od 2 roku życia, tak jak i dorosłym, przysługuje bezpłatny bagaż o maksymalnej wadze 20kg.


Wózki dziecięce i buggies zostaną przewiezione jako bezpłatny bagaż, dodatkowo do dozwolonego 20kg bezpłatnego limitu bagażowego. Duże wózki zostaną jako bagaż blokujący oddzielnie przewiezione. Mniejsze i lżejsze buggies mogą, w zależności o portu wylotu, zostać zabrane na pokład.


*Oferta ta dotyczy wyłącznie nowych rezerwacji porzez internet, Call Center, jak również na stoiskach Airport Sales, z dodatkiem podatków, opłat i kosztów pasażerskich. Wykluczone z oferty są 19 € Inklusiv-Tickets, jak również wszystkie taryfy Flex.


www.germanwings.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 289

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie