Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Internetowa odprawa i Gwarancja Najniższej ceny w Ryanair

Internetowa odprawa i Gwarancja Najniższej ceny w Ryanair

21 września 2007

Londyn-Stansted, 20 września, 2007: Ryanair, numer 1 wśród tanich linii lotniczych w Europie, zlikwidował opłatę za usługi internetowej odprawy i priorytetowego wejścia na pokład samolotu wynoszące 3 euro. Jednocześnie wprowadził opłatę 3 euro za odprawę na lotnisku.

Be Sociable, Share!


Ma to na celu nakłonienie pasażerów do korzystania z internetowych usług na stronie www.ryanair.com. Korzyść będzie podwójna. Podróżni ominą długie kolejki do odprawy na lotnisku oraz otrzymają możliwość priorytetowego wejścia na pokład samolotu.

Ryanair ogłosił również przedłużenie swojej gwarancji najniższych cen biletów do końca 2007 roku. Jeżeli pasażerowie znajdą tańsze bilety lotnicze na tych samych trasach u innych przewoźników, irlandzka linia lotnicza zwróci im podwójną różnicę w cenie*.


Tomasz Kułakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair na Europę Środkową, powiedział:


“Zapraszamy pasażerów na stronę www.ryanair.com. Tak będzie wyglądała przyszłość podróżowania samolotami. W związku z naszymi nowymi darmowymi usługami spodziewamy się rekordowej liczby odwiedzających, którzy wybiorą odprawę internetową i możliwość priorytetowego wejściea na pokład samolotu Ryanair, zamiast płacenia 3 euro za odprawę na lotnisku. W ten sposób pasażerowie zaoszczędzą czas, pieniądze i ominą długie kolejki do odprawy, a jednocześnie będą się cieszyć najniższymi cenami biletów w Europie.


“Świętując ogłoszenie darmowej odprawy internetowej, Ryanair przedłuża gwarancję najniższych cen biletów, która obejmuje wszystkie rezerwacje do końca 2007 roku. Żaden inny przewoźnik nie dorówna najniższym cenom Ryanair. Gwarantujemy*”.


* Szczegóły gwarancji najniższych cen biletów na www.ryanair.com


 


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 655

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie