Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Inauguracyjny lot easyJet Kraków – Belfast już 24 kwietnia

23 kwietnia 2007

Już 24 kwietnia odbędzie się pierwszy lot wiodącej europejskiej taniej linii lotniczej easyjet z Krakowa do Belfastu. Loty będą realizowane trzy razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i soboty).

Be Sociable, Share!


Tak jak w przypadku innych połączeń, wczesna rezerwacja daje szansę znalezienia najtańszych połączeń.

 


Pasażerowie już dziś mogą rezerwować bilety na stronie www.easyJet.com!


 


 


O Belfaście:


Belfast to bardzo gwarna i tętniąca życiem stolica, a jednocześnie wrota do przepięknych, wiejskich zakątków Irlandii Północnej.


 


Historię miasta najlepiej przybliżą liczne muzea, jak choćby Ulster Museum. Na początku XX wieku powstał tu Titanic i do dziś jedną z największych atrakcji jest wycieczka po mieście szlakiem jego budowy.


 


Belfast słynie też z niepowtarzalnych festiwali i wspaniałych scen muzycznych: od folku i tradycyjnej muzyki irlandzkiej po jazz, blues, rock czy country. Znajdziesz tu też mnóstwo klubów, gdzie można przetańczyć całą noc. Kulturalna scena Belfastu bardzo zyskała po otwarciu wspaniałego Waterfront Hall, gdzie regularnie występują największe, światowe sławy.


 


Belfast może pozytywnie zaskoczyć, jeśli chodzi o wybór sklepów. Centrum miasta, głównie okolica Donegall Place, szczyci się olbrzymią liczbą zarówno specjalistycznych, lokalnych sklepów, jak i ekskluzywnych, sieciowych butików.


 


Zaledwie kilka godzin drogi od Belfastu turyści mogą podziwiać niesamowitą Groblę Olbrzyma (Giant’s Causeway), czy wspaniałe góry Mourne.


 


Z tak bogatą ofertą rozrywek, Belfast może zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających turystów. To świetne miejsce zarówno na dłuższe, jak i krótsze wycieczki.


 


Info: easyjet.com


/Luke/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 248

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie