Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Air Italy

Inauguracyjny lot Air Italy Polska

19 listopada 2007

Warszawa, 19 listopada 2007 – Air Italy Polska otrzymała od Urzędu Lotnictwa Cywilnego Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC) i koncesję na wykonywanie przewozu lotniczego. Samolot Boeing B757-200 ER w barwach Air Italy Polska odbył swój inauguracyjny lot 18 listopada na trasie Warszawa – Varadero (Kuba).

Be Sociable, Share!


Trzy polskie biura podróży – Itaka, Rainbow Tours i Triada – będą latać z Air Italy Polska w sezonie zimowym 2007/2008 na trasach z Warszawy do Varadero (Kuba), Bangkoku (Tajlandia) i Goa (Indie). Każdy lot Air Italy Polska jest oznakowany kodem AEI i wywoływany znakiem POLISH BIRD.

„Air Italy Polska jest wdzięczna Urzędowi Lotnictwa Cywilnego za profesjonalne przeprowadzenie procesu certyfikacyjnego” – powiedział Prezes Air Italy Polska Nicholas Vincent.***


Air Italy Polska jest członkiem grupy Air Italy. Przewoźnik lata na krótkich i długich dystansach czarterowych. Air Italy Polska, której baza mieści się w Warszawie, będzie współpracować także
z lotniskami regionalnymi.
Główne założenia działalności Air Italy Polska to ustanowienie wysokich standardów bezpieczeństwa, punktualności i jakości usług oraz egzekwowanie ich od swoich partnerów.


Air-italy.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 798

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie