Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Inauguracyjne loty z Warszawy do Salzburga i Bergamo

7 grudnia 2005

SkyEurope uruchomiły bezpośredniego połączenia z Warszawy do Salzburga, miasta będącego bramą do najpiękniejszej części Alp austriackich, oraz do Bergamo – portu lotniczego zapewniającego najdogodniejszy dostęp do Alp włoskich.

Be Sociable, Share!


Równo z początkiem sezonu zimowego 2005/06 miłośnicy nart i śniegu uzyskają możliwość łatwego i bezpośredniego dotarcia do wszystkich słynnych kurortów narciarskich oraz do pełnych uroku miast – Salzburga i Mediolanu.

Salzburg, miasto urodzenia Mozarta, znane jest ze swego dziedzictwa kulturowego oraz światowej rangi festiwalu muzycznego. W dodatku rok 2006 ogłoszono rokiem Mozarta, a na cześć 250. rocznicy urodzin tego muzycznego geniusza w mieście odbędzie się wiele wspaniałych imprez. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.mozart2006.at.

Atrakcje Mediolanu, światowej stolicy mody, nie kończą się tylko na sklepach. Słynna katedra Duomo oraz inne wspaniałe budowle i działa sztuki sakralnej oraz świeckiej gwarantują niezapomniane wrażenia ze zwiedzania. Port lotniczy Bergamo jest również położony dogodnie dla osób zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Bliskość Alp włoskich jest gwarancją znakomitych warunków narciarskich oraz wysokiej jakości infrastruktury.

SkyEurope oferuje pierwsze niskokosztowe połączenie do alpejskich miejscowości wypoczynkowych i kurortów narciarskich w Austrii i Włoszech – ceny przelotu w jedną stronę, bez podatków i opłat, zaczynają się już od 25 EUR. Tego samego dnia, 3 grudnia, SkyEurope inauguruje loty do Salzburga z Manchesteru i Barcelony, stając się tym samym jednym z najważniejszych przewoźników obsługujących nowe trasy z/do prowincji Salzburg.

Przy okazji rezerwacji lotu można również dodatkowo wykupić przejazd autobusem wahadłowym bezpośrednio do wybranej miejscowości lub hotelu. Rezerwacji na transfery można dokonywać online pod adresem www.skyeurope.com

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 301

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie