Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Linie lotnicze

Inauguracja trasy Kraków – Bydgoszcz!

2 lipca 2012

Miło nam ogłosić, ze dziś o godzinie 7:10 rejsem z Krakowa do Bydgoszczy samolot OLT Express zainaugurował otwarcie długo oczekiwanego przez Pasażerów połączenia z Bydgoszczą.

Be Sociable, Share!


Miło nam ogłosić, ze dziś o godzinie 7:10 rejsem z Krakowa do Bydgoszczy samolot OLT Express zainaugurował otwarcie długo oczekiwanego przez Pasażerów połączenia z Bydgoszczą. Tym samym Bydgoszcz oficjalnie stała się 10 miastem na mapie krajowych połączeń lotniczych obsługiwanych przez OLT Express. Godziny rejsów OLT Express, zostały zaplanowane w taki sposób, aby umożliwić wygodne przemieszanie się między miastami, a także planowanie całodniowych czy weekendowych wycieczek do Wenecji Bydgoskiej czy zabytków Krakowa. Połączenia z Krakowa do Bydgoszczy, w poniedziałki, środy i piątki, realizowane są dwa razy dziennie o godzinie 07:10 i 18:30, a we wtorki i czwartki raz dziennie o godzinie 10:30. W soboty wylot do Bydgoszczy jest o godzinie 7:10, a w niedziele o 18:30.
Rejsy z Bydgoszczy do Krakowa odbywają się dwa razy dziennie o godzinie 8:55 i 20:15 w poniedziałki, środy i piątki oraz raz dziennie o 12:15 we wtorki i czwartki. W soboty samolot do Krakowa startuje o 8:55, w niedziele o 20:15.
Regularne połączenia na trasie Kraków – Bydgoszcz operowane są przez samolot ATR 72, który przystosowany jest do przewozu 68 Pasażerów.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie