Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Iceland Express nie poleci z Krakowa

6 czerwca 2012

Linie Iceland Express anulowały wszystkie rejsy z Keflaviku (Islandia) do Krakowa. Połączenie miało ruszyć 8 czerwca i być obsługiwane raz w tygodniu do końca sierpnia.

Be Sociable, Share!


Linie Iceland Express anulowały wszystkie rejsy z Keflaviku (Islandia) do Krakowa. Połączenie miało ruszyć 8 czerwca i być obsługiwane raz w tygodniu do końca sierpnia. Jak informuje polonijny portal Informacje.is powodem jest bardzo niewielkie zainteresowanie biletami.

Iceland Express obsługiwały sezonowo połączenie z Krakowa na Islandię od 2009 r. W 2011 r. średnie obłożenie wyniosło 73%. Jednak w tym sezonie po raz pierwszy islandzki tani przewoźnik musi zmierzyć się z konkurencją. Od 12 czerwca co wtorek z Keflaviku do Krakowa poleci nowa linia WOW Air.

Według portalu Informacje.is wszyscy pasażerowie, którzy kupili bilety Iceland Express na rejs pomiędzy Keflavikiem a Krakowem otrzymają możliwość bezpłatnej zmiany trasy na lot do Berlina, Warszawy lub Pragi lub pełnego zwrotu kosztów.

Iceland Express nie zmienia planów dotyczących rejsów do Warszawy. Zainteresowanie nimi jest ponoć zadowalające, choć również na tej trasie od 11 czerwca pojawi się WOW Air.

Jednym z udziałowców WOW Air jest Mathias Imsland, do niedawna szef Iceland Express.

Od końca października, czyli poza sezonem największego zainteresowania lotami na Islandię, z Gdańska do Keflaviku będzie latał OLT Express. Rejsy mają odbywać się co sobotę.

Info: pasazer.com

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie