Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje tanich linii

Frankfurt, Londyn, Dublin, Shannon, Mediolan, Glasgow, Sztokholm za darmo*!

Frankfurt, Londyn, Dublin, Shannon, Mediolan, Glasgow, Sztokholm za darmo*!

25 stycznia 2007

Ryanair, numer 1 wśród tanich linii lotniczych w Europie, uruchomił dziś drugą trasę z Rzeszowa. Od dziś w każdą środę i piątek samoloty Ryanair będą latały na trasie do Dublina! Pierwszy samolot z kompletem pasażerów na pokładzie odleci z Rzeszowa do Dublina dziś o godz. 21.20! Dotychczas Ryanair sprzedał ponad 8 tys. biletów na tej trasie, a w ciągu pierwszego roku operacji przewiezie na niej ponad 30 tys. pasażerów, z których dużą część stanowić będą irlandzcy turyści!

Be Sociable, Share!


To już druga trasa Ryanair, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród rzeszowian! Na codziennej trasie z Rzeszowa do Londynu Ryanair w 2006 roku przewiózł blisko 115 tys. pasażerów, a od momentu jej uruchomienia w październiku 2005 r. do dziś – blisko 145 tys.!

Wkrótce Ryanair otwiera też kolejne tanie trasy z Polski! Od 12 lutego z Warszawy do Dublina, 20 lutego z Krakowa do Nottingham oraz odpowiednio 1 i 2 maja z Gdańska i Bydgoszczy do Dublina!

Tomasz Kułakowski, odpowiedzialny w Ryanair za sprzedaż i marketing w krajach Europy Środkowej powiedział dziś w Rzeszowie:
„Zainteresowanie naszymi tanimi lotami to czytelny sygnał, że ludzie w całej Polsce są spragnieni tanich podróży lotniczych oferowanych w Europie tylko przez Ryanair! Dzieki Ryanair Rzeszów został też wreszcie odkryty przez angielskich i irlandzkich turystów, którzy zostawiając w regionie swoje pieniądze przyczyniają się do powstawania nowych miejsc pracy! Podobnie dzieje się i w innych polskich miastach, jak Szczecin, Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Łódź, itd.! A dzięki najnowszej propozycji Ryanair, który oferuje darmowe* bilety do Frankfurtu, Sztokholmu, Londynu, Glasgow, Mediolanu, Dublina i Shannon liczba turystów będzie rosła jeszcze szybciej! Wszystkich spragnionych niskich cen namawiamy do szybkiej wizyty na www.ryanair.com i rezerwacji biletów już teraz, bo te najtańsze nie bedą musiały długo czekać na swoich nabywców!”

*z wybranych polskich miast, bez podatków i opłat, które nie przekraczają 83 zł.

Rezerwacje:                          26 stycznia – 1 lutego 2007

Podróż w okresie:                  2 lutego – 24 marca 2007

Oferta ważna w dniach:       przez cały tydzień (w zależności od dostępnych miejsc)

Oferta nie obowiązuje:          15-20 marca 2007

Zakup z 7 dniowym wyprzedzeniem


 


REZERWACJE

www.RYANAIR.COM – strona tanich połączeń lotniczych


Call Centre: 00 353 1 249 77 44


 

Be Sociable, Share!

Wizyt: 7 065

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie