Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

flyLAL charters rozpoczyna loty z Warszawy

25 maja 2010

Przedsiębiorstwo lotnicze flyLAL charters PL uzyskało od Urzędu Lotnictwa Cywilnego Certyfikat Operatora Lotniczego (AOC) i rozpoczęło obsługę pasażerskich lotów czarterowych z Polski.

Be Sociable, Share!


20 maja odbył się pierwszy lot z Warszawy do Heraklionu na greckiej wyspie Kreta, wykonywany w ramach umowy z biurem podróży Orbis Travel.

Podczas inauguracyjnego lotu wszyscy pasażerowie otrzymali apaszki z logo firmy i kieliszek szampana. Dla najmłodszych przygotowano drobne upominki.


Cieszymy się, że rozpoczynamy działalność w Polsce, kraju o wielkim potencjale rynkowym — mówi prezes flyLAL charters PL Vytautas Kaikaris. – Po zdobyciu doświadczeń na  innych europejskich rynkach możemy teraz zapewnić polskim turystom oraz partnerom bezpieczne i profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Polacy mają dziś szansę skorzystać z jeszcze bogatszej oferty wakacyjnych przelotów po konkurencyjnych cenach.


W nadchodzących miesiącach letnich 2010 roku flyLAL charters PL będzie również obsługiwać loty z lotniska w Katowicach do szeregu popularnych wakacyjnych celów podróży. Pierwszy lot z katowickiego lotniska na hiszpańską wyspę Majorka do Palma de Mallorca planowany jest pod koniec maja.


Bardzo się cieszymy, że w nadchodzącym sezonie jako pierwszy tour-operator w Polsce możemy zaproponować turystom przeloty samolotami flyLAL charters PL – mówi Jolanta Kołodziejczyk, Dyrektor Centrum Turystyki Wyjazdowej Orbis Travel – flyLAL charters PL będzie obsługiwało przeloty do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych podróży w Turcji, Hiszpanii, Grecji i Bułgarii. Jesteśmy przekonani, że współpraca ta przyniesie korzyści zaangażowanym partnerom, a przede wszystkim klientom Orbis Travel.


Przedsiębiorstwo lotnicze flyLAL charters PL zatrudnia obecnie 30 polskich specjalistów
z branży lotniczej, którzy poszerzyli swoje kompetencje zawodowe w Baltic Aviation Academy, wiodącym lotniczym ośrodku szkoleniowym w krajach bałtyckich.


Loty z Warszawy i Katowic będą obsługiwane przez samoloty Boeing 737-300 z polską załogą na pokładzie. Wśród najważniejszych portów docelowych tego lata znajdują się Turcja, Grecja, Hiszpania i Bułgaria.O flyLAL charters PL


Wchodząca w skład litewskiej grupy przedsiębiorstw lotniczych Avia Solution Group firma flyLAL charters PL Sp. z.o.o została założona w listopadzie 2009 roku i świadczy usługi czarteru oraz wynajmu floty lotniczej z załogą innym firmom i brokerom czarterów. flyLAL charters PL jest firmą siostrzaną litewskiej spółki flyLAL charters — lidera na rynku czarterów w krajach bałtyckich. W 2009 roku firma flyLAL charters przewiozła ponad 0,5 miliona pasażerów i osiągnęła ponad 46 milionów euro dochodu.Więcej informacji na temat flyLAL charters można uzyskać na stronie: www.flylalcharters.com/pl/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 320

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie