Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Eurolot

Eurolot poleci do Poznania

4 sierpnia 2012

Dokładnie 20 sierpnia startujemy z nowym połączeniem krajowym z Krakowa do Poznania! Bilety w cenie od 99 zł będzie można rezerwować już od dzisiaj.

Be Sociable, Share!


Dokładnie 20 sierpnia startujemy z nowym połączeniem krajowym z Krakowa do Poznania! Bilety w cenie od 99 zł będzie można rezerwować już od dzisiaj.

Samoloty Eurolotu z Krakowa do z poznańskiej Ławicy wystartują w poniedziałek, 20 sierpnia. To pierwsza z zapowiadanych nowości w naszym rozkładzie i zarazem jedenaste już połączenie linii Eurolot z Krakowa.

Na trasie Kraków – Poznań – Kraków rejsy odbywać się będą od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie. W niedziele pasażerowie polecą wieczornym lotem z Krakowa do Poznania i z powrotem.

Bilety będzie można rezerwować już od dzisiaj, w cenie od 99 zł. Wznowienie rejsów na trasie Poznań – Kraków to odpowiedź na potrzeby Pasażerów i kontynuacja rozwoju siatki połączeń krajowych Eurolotu.

Ponadto pasażerowie, którzy posiadają bilet elektroniczny na odwołane połączenia OLT Express na trasach Kraków – Poznań – Kraków lub Katowice – Poznań – Katowice mogą zgłosić się z nim do Eurolotu i w tej samej cenie zarezerwować bilet na połączenie liniami Eurolot na trasie Kraków – Poznań – Kraków.

Zmiany rezerwacji można dokonać do dnia 31 sierpnia 2012. Specjalna taryfa dla Pasażerów OLT obowiązuje na rejsy do dnia 27 października 2012.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą specjalną infolinią pod numerem +48 22 574 05 00 lub z kasą lotniskową w porcie w Poznaniu lub w Krakowie.

Na co mogą liczyć podróżni? W cenę biletu na połączenia Eurolotu wliczona jest zarówno opłata bagażowa, jak i koszt wystawienia samego biletu. Do walizek można spakować 20 kilogramów bagażu rejestrowanego i 6-kilogramowy bagaż podręczny. Dzieci do drugiego roku życia podróżują z Eurolotem bezpłatnie. Jedynie połowę ceny biletu zapłaci natomiast młodzież do 18. roku życia.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 271

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie