Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Emirates szuka pracowników

16 stycznia 2013

Jeśli wiecie z czym wiąże się praca stewarda czy stewardessy i mimo to chcecie w zawodzie sił spróbować – jest okazja. Linie Emirates ogłaszają rekrutację personelu pokładowego w Polsce. Już za kilka dni odbędą się dni otwarte.

Be Sociable, Share!


Jeśli wiecie z czym wiąże się praca stewarda czy stewardessy i mimo to chcecie w zawodzie sił spróbować – jest okazja. Linie Emirates ogłaszają rekrutację personelu pokładowego w Polsce. Już za kilka dni odbędą się dni otwarte.

Dni Otwarte Emirates, czyli spotkania rekrutacyjne, odbędą się:

w Warszawie: 19 stycznia, o godz. 9:00 w hotelu Marriott przy al. Jerozolimskie 65/79;
    w Gdańsku: 25 stycznia, o godz. 9:00 w Hotelu Hilton, ul. Targ Rybny 1.

Podczas Dni Otwartych dla kandydatów na członków personelu pokładowego Emirates aplikanci będą mogli poznać charakterystykę pracy dla tych linii i uzyskania informacji na temat życia w Dubaju. Zainteresowane osoby będą mogły spotkać członków personelu pokładowego Emirates i zadać im pytania na temat specyfiki pracy na pokładach samolotów.

Emirates poszukują zaangażowanych pracowników o szerokich horyzontach, cechujących się chęcią pomocy i przyjaznym usposobieniem oraz dbających o najwyższą jakość obsługi. Kandydaci muszą mieć ukończone minimum 21 lat i przynieść na spotkanie rekrutacyjne życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie – informuje firma. Kandydaci mają możliwość wcześniejszej rejestracji na Dzień Otwarty oraz uzyskania dalszych informacji na stronie www.emirates.com/careers.

Emirates oferują obecnie loty do 128 miast na świecie. Flota przewoźnika składa się ze 195 szerokokadłubowych samolotów. Linie zamówiły także kolejne 204 maszyny warte ponad 74 mld dolarów, z dostawą zaplanowaną na kolejne lata. A ktoś musi na nich pracować.

W związku z tym, tylko w 2013 r. przewoźnik planuje zatrudnić 3800 nowych członków personelu pokładowego. Obecnie liczy on ponad 16 tys. osób wywodzących się z ponad 130 narodowości – w tym 270 pochodzi z Polski.

Przypomnijmy, że Emirates już wkrótce rozpoczynają bezpośrednie loty do Polski. Od 6 lutego samoloty przewoźnika kursować będą codziennie na trasie z Dubaju do Warszawy. Połączenie obsługiwane będzie przez samoloty Airbus A330-200.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 610

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie