Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Emirates rekrutuje i organizuje dni otwarte

22 maja 2013

Linie Emirates organizują kolejne dni otwarte dla kandydatów na członków personelu pokładowego. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Be Sociable, Share!


Linie Emirates organizują kolejne dni otwarte dla kandydatów na członków personelu pokładowego. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Podczas organizowanych przez Emirates dni otwartych kandydaci na stanowiska członków personelu pokładowego będą mogli porozmawiać z przedstawicielami zespołu rekrutacyjnego o specyfice pracy na pokładzie samolotu, liniach Emirates jako pracodawcy, jak również o Dubaju, w którym kwaterowani są wszyscy członkowie załogi.

Emirates oferują obecnie loty do 133 miast w 77 krajach świata i ogłosiły już plany otwarcia kolejnych 6 nowych połączeń jeszcze w roku 2013. Właśnie w związku z dynamicznym rozwojem, w bieżącym roku linie planują zatrudnić 3800 nowych członków personelu pokładowego.

Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji, dołączą do międzynarodowego zespołu ponad 16 tys. stewardes i stewardów z ponad 130 państw, do którego należy już 301 Polaków. W wyniku rekrutacji przeprowadzonej w roku 2012, przewoźnik zatrudnił 130 osób z Polski.

Szukamy przede wszystkim osób o szerokich horyzontach, przyjaznym usposobieniu, otwartych na poznawanie innych kultur i profesjonalnych. Doceniamy zaangażowanie, pewność siebie, a także umiejętności interpersonalne i inicjatywę w wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom innych osób, tak ważną w obsłudze pasażerów – powiedział Alison Ward, wiceprezes Emirates ds. rekrutacji.

Od kandydatów wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz co najmniej średnie wykształcenie. Są też wymagania wiekowe – kandydaci w chwili przystąpienia do pracy w Emirates muszą mieć ukończone minimum 21 lat. Innym ważnym kryterium jest odpowiedni wzrost, umożliwiający osobie stojącej na palcach sięgnięcie na wysokość 212 cm, a także brak tatuaży, które mogłyby być widoczne podczas noszenia munduru. Na spotkanie rekrutacyjne należy przynieść ze sobą życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie.

Przydatne w pracy może okazać się doświadczenie w obsłudze klienta, jednak wcześniejsza praca w charakterze członka personelu pokładowego linii lotniczej nie jest wymagana. Wszyscy nowi pracownicy przechodzą siedmiotygodniowy trening w ośrodku szkoleniowym Emirates Aviation College w Dubaju.

Kandydatów zachęca się do wcześniejszej rejestracji na dzień ptwarty poprzez stronę internetową www.emirates.com/careers, na której mogą również uzyskać dalsze informacje na temat możliwości rozwoju kariery w liniach Emirates.

Dni Otwarte Emirates – data i miejsce spotkań rekrutacyjnych:

-    Poznań: 21 maja, godzina 9:00,  Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20
-    Warszawa: 25 maja, godzina 9:00, Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79
-    Gdańsk: 8 czerwca, godzina 9:00, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22
-    Wrocław: 13 czerwca, 9:00, Hotel Sofitel Wrocław Stare Miasto, ul. Św. Mikołaja 67

Be Sociable, Share!

Wizyt: 609

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie