Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Emirates pierwszą linią lotniczą oferującą w Polsce serwis limuzynowy

2 stycznia 2009

Emirates, wyróżniająca się najwyższą jakością serwisu i najszybciej rozwijająca się globalna linia lotnicza, jako pierwszy przewoźnik na polskim rynku oferuje serwis limuzynowy pasażerom klasy biznes oraz klasy pierwszej.  Ta dodatkowa usługa, dostępna obecnie jedynie w przypadku podróży rozpoczynanych lub kończonych na warszawskim lotnisku Okęcie, w niedalekiej przyszłości  oferowana  będzie również w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu oraz Wrocławiu.

Be Sociable, Share!


Serwis limuzynowy mogą zamawiać nie później niż na dwa dni przed wylotem z Warszawy pasażerowie Emirates, którzy kupili bilety klasy biznes lub pierwszej i mieszkają w odległości do 40 km od lotniska Okęcie. Na podstawie umowy podpisanej przez Emirates z firmą Sixt-Rent-a-Car klienci Emirates będą przewożeni z/na lotnisko  luksusowymi samochodami BMW 520  bądź Mercedes E-class. Usługa dostępna jest również po przylocie do Warszawy. Za przewóz limuzyną w obie strony trzeba zapłacić jedynie 10 Euro.

„Celem Emirates jest oferowanie pasażerom klasy biznes i pierwszej serwisu limuzynowego we wszystkich portach, w których lądują nasze samoloty. Cieszymy się, że możemy tę usługę zaproponować polskim pasażerom jeszcze przed uruchomieniem połączenia Dubaj – Warszawa. W przyszłości usługa ta będzie całkowicie bezpłatna, tak jak ma to miejsce w portach, obsługiwanych przez Emirates. Po raz kolejny udowadniamy, że przykładamy najwyższą wagę do stałego podnoszenia jakości produktu”, mówi Marek Sławatyniec, szef Emirates na Polskę. 


Z Emirates można polecieć z Polski do Azji, Afryki, Ameryki Poludniowej, Australii oraz na wyspy Oceanu Indyjskiego. Do Dubaju przez Londyn Airbusem A380  z 489 miejscami na pokładzie: 14 w klasie pierwszej, 76 w biznes i 399 miejscami w klasie ekonomicznej. oferujacym  wyjątkowy komfort na pokładzie oraz wiele rewolucyjnych rozwiązań – nowinek: pokoje kąpielowe – „Salon Spa na 43 tys. stóp” w klasie First, lounge bar w klasie first i biznes oraz 1000 kanałów rozrywkowych w klasie ekonomicznej.


Obecnie Emirates posiada 122 maszyny, których średni wiek to mniej niż 56 miesięcy. Średnio co miesiąc wymienia flotę, otrzymując kolejnego Airbusa lub Boeinga 777. Obecne zamówienie wynosi 170 maszyn.


emirates.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 204

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie