Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Ryanair nowości

Ekspansja linii lotniczych Ryanair

Ekspansja linii lotniczych Ryanair

7 września 2006

Linie Ryanair ogłosiły powstanie nowych tras i zwiększenie częstotliwości lotów z lotniska w Dublinie od wakacji 2007. Linie ogłosiły nową wyprzedaż czterech milionów bezpłatnych biletów (do zapłaty jedynie podatek i opłaty). Irlandzki przewoźnik rozpocznie loty do Stockholmu i na Wyspy Kanaryjskie w przyszłym roku zwiększając częstotliwość lotów do Brelina, Rzymu, Malagi i Faro.

Be Sociable, Share!


Z Dublina do Berlina i Rzymu liczba lotów zwiększy się z jednego do dwóch dziennie. Loty do Malagi zwiększą się z pięciu do ośmiu tygodniowo a do Faro z trzech do siedmiu tygodniowo.

Ryanair otrzymał od władz Malty pozwolenie na loty z irlandzkiej stolicy na Maltę które pojawią się w ofercie od lutego 2007.

Linie ogłosiły, że w zeszłym miesiącu (sierpień) z ich usług skorzystało cztery miliony pasażerów , więcej niż British Airways i połowę liczby pasażerów korzystających z usług irlandzkich państwowych linii lotniczych Aer Lingus w ciągu całego roku.

Aby podkreślić swój rekord, Ryanair oferują cztery miliony bezpłatnych biletów do różnych miejsc w Europie. Loty są dostępne z wielu lotnisk w UK wliczając Stansted, Liverpool, Gatwick, Birmingham i Edinburgh. Pasażerowie muszą jedynie zapłacić podatek i opłaty, co zazwyczaj wynosi pomiędzy 26 a 32 Euro.

Rezerwacji można dokonywać do poniedziałku 11 września na loty pomiędzy 19 września a 24 marca.
Terminarz: od 20 października do 6 listopada, od 20 grudnia do 9 stycznia, od 16 lutego do 27 lutego, od 15 marca do 20 marca.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 447

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie