Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

easyJet wprowadza śledzenie lotów

19 lipca 2013

Dzięki nowej usłudze Flight Tracker („Śledzenie lotów”), pasażerowie easyJet mają dostęp do aktualizowanych na bieżąco informacji o lotach. Najnowsze informacje są udostępniane na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej easyJet.

Be Sociable, Share!


Dzięki nowej usłudze Flight Tracker („Śledzenie lotów”), pasażerowie easyJet mają dostęp do aktualizowanych na bieżąco informacji o lotach. Najnowsze informacje są udostępniane na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej easyJet.

Flight Tracker („Śledzenie lotów”) pozwala wszystkim pasażerom udającym się na wakacje lub na spotkanie biznesowe na dostęp do informacji o ich locie do 48 godzin przed odlotem. Poza przekazywaniem tradycyjnych informacji o odlotach i przylotach, Flight Tracker zapewniać ma pasażerom dodatkowe informacje o ich lotach bezpośrednio z centrum operacyjnego.

Testy rozwiązania rozpoczęły się w lutym 2013 roku i od tego czasu, blisko 3,5 mln pasażerów skorzystało z tego narzędzia.

Flight Tracker easyJet to prawdziwa innowacja w branży lotniczej. Wszyscy pasażerowie easyJet mogą skorzystać z tej funkcji odwiedzając naszą stronę internetową, uruchamiając aplikację lub sięgając po urządzenie mobilne. Pozwala ona podróżującym oraz ich rodzinom czy znajomym na sprawdzenie informacji o locie, co jest ogromnym ułatwieniem w okresach złej pogody lub podczas strajków – przekonuje Peter Duffy, dyrektor marketingu easyJet.

W szczycie sezonu letniego usługa śledzenia lotów umożliwia monitorowanie 214 samolotów easyJet, na pokładach których setki tysięcy urlopowiczów podróżuje po Europie, Bliskim Wschodzie, Afryce Północnej i Rosji. Co kilka sekund system może publikować aktualne informacje o pojedynczych lotach, wszystkich lotach z danego lotniska lub wszystkich lotach ogółem.

Z aplikacji Flight Tracker („Śledzenie lotów”) mogą korzystać pasażerowie easyJet w całej Europie i jest ona dostępna poprzez stronę internetową www.easyjet.com/en/flight-tracker, z poziomu urządzeń mobilnych oraz poprzez aplikację mobilną. Dodatkowo, dzięki rozbudowaniu aplikacji mobilnej pasażerowie mogą pobierać elektroniczne karty pokładowe na telefony komórkowe. Do tej pory aplikacja została pobrana 5,4 mln razy, a od maja 2013 roku pobrano już ponad 100 tys. elektronicznych kart pokładowych.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 114

Tagi: ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie