Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

easyJet wprowadza odprawę online dla pasażerów z bagażem rejestrowanym

4 grudnia 2009

Od wczoraj pasażerowie easyJet podróżujący z bagażem rejestrowanym mogą odprawiać się za pośrednictwem Internetu.

Be Sociable, Share!


Dotychczas z takiej formy odprawy pasażerskiej mogły skorzystać jedynie te osoby, które miały przy sobie tylko bagaż podręczny. Teraz wszyscy mogą skorzystać z tego udogodnienia.

Nowa usługa pozwala odprawić się za pośrednictwem strony przewoźnika www.easyJet.com. Po przybyciu na lotnisko należy zgłosić się do punktu odpraw bagażu (tzw. bag drop point) oraz okazać kartę pokładową, którą pasażer otrzymuje w wersji elektronicznej podczas rezerwacji lotu. Usługa ta znacznie usprawnia proces i sprawia, że podróż samolotem jest mniej stresująca.


easyJet jest przekonany, że pasażerowie uznają odprawę pasażerską online za wygodniejszą i bardziej atrakcyjną, ale nie zmienia to faktu, że przewoźnik będzie nadal oferował standardową usługę na stanowiskach odpraw. Nie będą pobierane dodatkowe opłaty za zarówno za odprawę przez Internet, jak i odprawę na lotniskach.


Dana Dunne, Dyrektor Handlowy easyJet, powiedziała: „Połączenie potencjału nowych punktów odprawy bagażu oraz istniejącej możliwości odprawy online dostępnej już od 60 dni przed datą podróży sprawia, że nasz produkt ma ogromną przewagę. Większość pasażerów z bagażem rejestrowanym może teraz wydrukować karty pokładowe na swoje loty już w domu, a to znacznie przyspiesza późniejszy proces odprawy”.


Odprawa online dla pasażerów z bagażem rejestrowanym jest dostępna na 94 spośród 113 lotnisk, na których obecny jest easyJet – wśród nich są wszystkie porty lotnicze, w których przewoźnik ma swoje bazy. Z czasem do tej listy dołączy 18 kolejnych lotnisk: Agadir, Ajaccio, Bodrum, Casablanca, Dalaman, Dubrownik, Düsseldorf, Hurghada, Innsbruck, Lublany, Marrakesz, Salzburg, Split, Sharm el Sheik, Sztokholm, Tangier, Tel Awiw oraz Wiedeń.    


easyjet.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 661

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie