Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

easyJet wprowadza nową usługę online

30 czerwca 2008

Oszczędzaj czas na lotnisku płacąc za nadbagaż przy zakupie biletu! easyJet wiodąca europejska tania linia lotnicza wprowadza nowa usługę online, która pozwoli pasażerom zaoszczędzić czas spędzony na lotniskach dzięki możliwości dokonania wcześniejszej płatności za nadbagaż.

Be Sociable, Share!


Najnowsza usługa pozwala na dokonanie płatności poprzez internet po niższej cenie niż na lotnisku.

Nadbagaż będzie rozliczany w przedziałach 3-kilogramowych. Standardowa opłata za każde 3 kg dodatkowej wagi poprzez internet będzie o 3 GBP niższa od płaconej przy check-in-desk i wyniesie 15 GBP za każde 3 kg.


Płatność za nadbagaż może zostać dokonana podczas zakupu biletów przez internet lub przez telefon. Jeśli, klient chciałby zapłacić za nadbagaż po obniżonej cenie już po wykupieniu biletu będzie to możliwe jedynie przez Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta.


Pasażerowie będą nadal mogli dokonać płatności za nadbagaż na lotnisku po poprzedniej, wyższej cenie.


„Najnowsza usługa easyJet – płatność za nadbagaż przez internet lub w Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pozwala naszym pasażerom zaoszczędzić czas spędzony na lotnisku oraz obniżyć koszty opłaty za nadbagaż” – powiedział Peter Gerstle, Product Developement Manager, easyJet. – „Wiodący w branży serwis internetowy easyJet.com został specjalnie zaprojektowany z myślą o naszych klientach. Szereg udogodnień oraz niezwykła funkcjonalność portalu pozwalają im znacznie zaoszczędzić czas podczas rezerwacji, zakupu biletów oraz na samym lotnisku sprawiając, że podróż staje się już tylko przyjemnością”.


easyjet.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 420

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie