Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

easyJet w Internecie po polsku

8 lutego 2005

Tanie linie lotnicze easyJet stwarzają swoim pasażerom wyjątkowe możliwości poznania Europy. Od dziś tych możliwości jest jeszcze więcej, dzięki www.easyJet.com. Strona internetowa jest już dostępna w 6 nowych językach: po polsku, węgiersku, litewsku, czesku, katalońsku, portugalsku i estońsku.

Be Sociable, Share!


Na nowej stronie internetowej pasażerowie easyJet mogą sprawdzić dostępność miejsc, rozkłady lotów i ceny, oraz wybrać swoje połączenia po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wszystko to szybko, łatwo, bezpiecznie i dodatkowo – w 15 językach.

Na stronie easyJet.com można również sprawdzić szczegóły swojej podróży oraz zmienić je, nie płacąc tym sposobem za obsługę telecentrum.

Strona internetowa pozwala również znaleźć gotowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i umożliwia skorzystanie z nowej opcji: wyboru waluty, w jakiej chce się płacić. Można na niej również zaplanować pozostałą część podróży, rezerwując zakwaterowanie i samochód u partnerów przewoźnika.

“Od początku naszej obecności w Polsce obiecywaliśmy, że nasza strona internetowa będzie dostępna także po polsku. Dzisiaj, po wielu miesiącach prób, możemy pokazać naszym pasażerom, jak jeszcze prościej zarezerwować bilet w największej taniej linii lotniczej w Europie” – powiedział Yannis Capodistrias, easyJet marketing manager odpowiedzialny za Polskę.

Od października 2004 easyJet oferuje Polakom dostęp do 190 połączeń w 58 kluczowych portach lotniczych w Europie.

Z Warszawy samoloty easyJet latają do Londynu – Luton; z Krakowa do Dortmundu, Berlina – Schoenefeld i Londynu – Luton.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 794

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie