Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

easyJet serwuje kawę Starbucks

8 lutego 2010

easyJet poinformował, że od dziś pasażerowie będą mogli kupić kawę Starbucks VIA Ready Brew na wszystkich trasach w ramach europejskiej siatki połączeń.

Be Sociable, Share!


Wprowadzenie kawy Starbucks na pokłady samolotów easyJet poprzedził okres próbny na wybranych trasach.

Od poniedziałku 8 lutego wszyscy pasażerowie easyJet mogą podczas lotu rozkoszować się dużym gorącym kubkiem kawy prosto ze Starbucks’a. Jak to możliwe? Obsługa samolotów serwuje naturalnie paloną intensywną w smaku Starbucks VIA Ready Brew wyróżniającą się jakością, której oczekuje się od świeżo parzonej kawy z ekspresu serwowanej w kawiarniach Starbucks. easyJet sporządza napoje z aromatycznej drobno zmielonej kawy instant. Kawa Starbucks VIA, która jest zgodna z założeniami „Shared Planet”, spełnia wysokie standardy etyczne uprawy oraz zakupu ziaren.


Rob Pickering, Manager easyJet odpowiedzialny za produkty dystrybuowane na pokładach samolotów, powiedział: „Ogromnie cieszymy się z reakcji naszych pasażerów, którzy przez kilka ostatnich miesięcy bardzo pozytywnie zareagowali na wprowadzenie kawy Starbucks na pokłady naszych samolotów. Stąd nasza decyzja o rozszerzeniu tej oferty na wszystkich trasach. To duży krok naprzód jeżeli chodzi tzw. in flight’y i jesteśmy dumni, że jesteśmy pierwszą linią lotnicza w Europie, która serwuje tak znakomitej jakości kawę z segmentu premium. Kawa Starbucks to gwarancja, że pasażerowie nie będą musieli rezygnować z ulubionego napoju nawet podczas lotu”.


Darcy Wilson-Rymer, Dyrektor Zarządzająca Starbucks na obszar Wielkiej Brytanii i Irlandii powiedziała: „Dzięki Starbucks VIA ma się pewność, że kawa, którą pijemy jest dokładnie takiej samej jakości, jak swieżo parzona kawa z kawiarni Starbucks – a cieszyć się ją można w każdym miejscu i każdego dnia. Serwując kawę Starbucks na pokładach samolotów easyJet dajemy nowym i obecnym klientom Starbucks szansę rozkoszowania się ulubionym gorącym napojem również podczas podróży”.


Kawa Starbucks VIA dostępna jest w dwóch wersjach smakowych: bogata Italian Roast i orzechowa Colombia. Oprócz kawy, pasażerowie easyJet będą mogli wybierać spośród czterech gatunków herbat Tazo (English Breakfast, Earl Grey, Refresh i Passion Varieties), a także skosztować gorącego kakao Starbucks.


easyjet.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 410

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie