Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

easyJet podbija media społecznościowe

14 lipca 2010

easyJet jest już w serwisie blip.pl, który jest mikroblogiem i jednocześnie pozwala komunikować się ze znajomymi! To drugi profil easyJet w mediach społecznościowych obok Facebooka, gdzie wszyscy wielbiciele podróżowania mogą znaleźć najbardziej aktualne informacje o swojej linii, ciekawe newsy z rynku oraz ważne informacje dla pasażerów.

Be Sociable, Share!


Profile na portalach społecznościowych Facebook i blip dają wyjątkową możliwość szybkiego przekazywania najbardziej aktualnych informacji dotyczących easyJet ich użytkownikom. Społeczność fanów easyJet jest na bieżąco zawiadamiana o promocjach, konkursach, innych ciekawostkach oraz np. o nowych trasach czy też letnim rozkładzie lotów. Warto podkreślić, że aktywność easyJet nie ogranicza się jedynie do publikowania informacji dotyczących swojej działalności, ale także tych związanych np. z utrudnionym dotarciem na lotnisko w Krakowie spowodowanych remontami dróg, strajkami na lotniskach, z których korzysta easyJet. easyJet zachęca również do podróżowania i podziwiania uroków różnych zakątków Europy.

Obecność na portalach społecznościowych to również wyjątkowa okazja do nawiązywania relacji i budowania społeczności skupionej wokół easyJet. Dzięki bezpośredniej wymianie informacji linia lotnicza może o wiele skuteczniej i szybciej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich pasażerów, a także reagować na ich potrzeby.


Tak o wzmożonej aktywności na Facebooku i blipie mówi Marketing Manager easyJet na Niemcy, Polskę, Czechy, Skandynawię i kraje nadbałtyckie Verena Keimer: „Dziś, jeśli nie ma cię w mediach społecznościowych, to po prostu nie istniejesz. Chcemy, aby podróżowanie z nami było jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne. Facebook i blip są najlepszym sposobem na zaangażowanie wirtualnej społeczności, a teraz dzięki tym narzędziom otrzymujemy także bezpośrednią informację zwrotną od polskich pasażerów, z której możemy wyciągać odpowiednie wnioski”.


easyJet jest doskonale znany internautom, ponieważ około 98% biletów na loty sprzedawanych jest właśnie przez Internet. Pasażerowie nie muszą wychodzić z domu by dokonać rezerwacji, odprawić się czy wynająć samochód w kraju, do którego lecą.


Odwiedź nasze profile:


Facebook: http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/easyJet-Polska/210173584362?v=wall&ref=ts


blip: http://easyjet.blip.pl


easyjet.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 237

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie