Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Easy Jet rozpoczyna ofensywę w Irlandii

31 stycznia 2005

Easy Jet, uruchamiają regularne połączenia do Irlandii. Z podlondyńskiego lotniska Gattwick, samoloty przewoźnika będą latały do Cork, Knock i Shannon. Dla osób podróżujących do i z Irlandii otwiera się możliwość skorzystania z wyjątkowo niskich cen biletów.

Be Sociable, Share!


Z miejscowości Cork samoloty Easy Jet będą latały dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla podróży biznesowych.

Z Shannon loty rozpoczną się 21 kwietnia, samoloty będą również odlatywać dwa razy w ciągu dnia. Natomiast jeden codzienny lot do Londynu przewoźnik oferuje z lotniska w Knock.

Nowe połączenia są skierowane przede wszystkim do klientów biznesowych oraz turystów. W ciągu pierwszych dwunastu miesięcy Easy Jet liczy, że z nowej oferty skorzysta ok. pół miliona pasażerów.

Wszystkie nowe połączenia można rezerwować już za 17,99 euro (bilet w jedną stronę) lub za 25,98 euro (bilet powrotny). Cena zawiera podatki.

Ed Winter, dyrektor operacyjny Easy Jet, inaugurując nowe połączenia powiedział, że dotychczasowa oferta linii lotniczych w Irlandii była zbyt droga. „Teraz podróżni z Irlandii będą mogli skorzystać z naszej oferty podróży do południowej Anglii po wyjątkowo niskich cenach” – powiedział Winter.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 861

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie