Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Porty lotnicze

Dzień otwarty Lotniska Modlin

2 lipca 2012

Z przyjemnością informujemy, że 7 lipca 2012 roku, Spółka Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa/Modlin, planuje zorganizować Dzień Otwarty Lotniska Warszawa/Modlin.

Be Sociable, Share!


Z przyjemnością informujemy, że 7 lipca 2012 roku, Spółka Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa/Modlin, planuje zorganizować Dzień Otwarty Lotniska Warszawa/Modlin. Przed  rozpoczęciem pikniku, odbędzie się testowanie terminalu przez wszystkich chętnych, którzy zapiszą się wcześniej i uzupełnią formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej www.modlinairport.pl oraz profilu Facebookowym http://www.facebook.com/LotniskoWarszawaModlin.

Zapraszamy na  „Dzień Otwarty Lotniska Warszawa/Modlin” wszystkich chętnych z Warszawy, okolicznych miast, dzieci, młodzież i dorosłych, naszych przyszłych pasażerów i tych, którzy na lotnisku nigdy nie byli, wszystkich, dla których lotnictwo jest wspaniałą przygodą, a zwłaszcza tych, którzy spragnieni są dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.
Naszych gości czekają liczne atrakcje dla różnych grup wiekowych, w tym atrakcje lotnicze, możliwość zwiedzania terminala, liczne konkursy z nagrodami oraz na zakończenie koncert gwiazdy!

Formularze zgłoszeniowe na testowanie terminalu będą dostępne na naszej stronie internetowej, w zakładce „Aktualności”, już w najbliższy poniedziałek 2 lipca 2012.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 232

Tagi: ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie