Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Dynamiczny rozwój Lufthansa Private Jet

14 grudnia 2007

Lufthansa inwestuje we własną flotę dla Lufthansa Private Jet – Dwa lata po inauguracji ekskluzywnej usługi Lufthansa Private Jet (LPJ), w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na rynku usług Premium, Lufthansa postanowiła rozszerzyć ofertę LPJ i podjęła decyzję o zakupie własnych odrzutowców. Nowe samoloty wzbogacą flotę Lufthansy najprawdopodobniej już wiosną 2008 roku.

Be Sociable, Share!


Budując własną flotę Private Jet, Lufthansa będzie mogła jeszcze lepiej realizować indywidualne oczekiwania klientów, gwarantując elastyczność oferty. Lufthansa przewiduje, że popularność usług w tym segmencie będzie stale wzrastać. Dzisiaj 70% wszystkich pasażerów LPJ podróżuje po Europie. Pozostałe 30% klientów udaje się w podróż LPJ, by jak najszybciej dotrzeć do Monachium, Frankfurtu czy Zurychu i udać się bezpośrednio stamtąd w międzykontynentalną podroż Lufthansą lub SWISS. Dzięki możliwości łączenia rejsów dalekiego zasięgu z połączeniami Lufthansa Private Jet, Lufthansa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla klientów zainteresowanych usługami premium. Poziom satysfakcji konsumenckiej w segmencie usług premium utrzymuje się na poziomie 90%. Innowacyjne rozwiązania – takie jak choćby wprowadzenie na świecie serwisu podwożenia pasażerów limuzyną do i z miejsca odlotu lub też oferta na lotniskach we Frankfurcie, Monachium i Zurychu skierowana do osób podróżujących w klasie pierwszej – gwarantują wzrost satysfakcji klientów. Poza innowacyjnością, klienci doceniają w Lufthansie profesjonalny serwis oraz bogatą wiedzę i doświadczenie załogi.

 


Wraz z utworzeniem własnej floty LPJ, w lutym 2008 roku Lufthansa zakończy współpracę z dotychczasowym dostawcą odrzutowców firmą NetJets. Do momentu całkowitego usamodzielnienia się (2008 rok), Lufthansa będzie korzystała jeszcze ze wsparcia certyfikowanych partnerów.


 


W marcu 2005 roku, Lufthansa jako pierwsza linia lotnicza na świecie uruchomiła usługę private jet. Lufthansa Private Jet dysponuje flotą prywatnych samolotów, które można indywidualnie rezerwować z niewielkim wyprzedzeniem czasowym, na rejsy do ponad 1000 destynacji w Europie i Rosji. Dodatkowo klienci mogą skorzystać ze znakomicie dopasowanych połączeń LPJ z rejsami międzykontynentalnymi Lufthansy czy SWISS. Koncepcja rezerwacji oparta jest na atrakcyjnej, stałej cenie, która zależy od długości trasy. Dodatkowo członkowie programu Miles&More za każdy odcinek trasy otrzymują  10 000 mil. Szczegółowe informację dotyczące usługi Lufthansa Private Jet znaleźć można na: www.lufthansa-private-jet.com.


Linie lotnicze Lufthansa, obecne na polskim rynku od 1971, są najaktywniejszym, zagranicznym przewoźnikiem w Polsce. Wspólnie z partnerami sojuszu Star Alliance, Lufthansa oferuje połączenia z 6 polskich miast do 5 portów lotniczych w Niemczech. W zimowym rozkładzie lotów Lufthansa oferuje 338 rejsów tygodniowo na trasie Polska – Niemcy do 338 rejsów tygodniowo.


Lufthansa w Polsce została dwukrotnie nagrodzona w konkursie marek Superbrands za skuteczną i efektywną działalność marketingową na rynku (2004 r., 2005 r.). W marcu 2006 roku została wybrana przez czytelników tygodnika Forbes najlepszą linią lotniczą w kategorii „Klasa Biznes” i wyróżniona „Jaskółką Forbesa”. W 2006 roku linia otrzymała tytuł „Przewoźnik sieciowy roku 2006″ w Katowicach. W 2007 roku Lufthansa została nagrodzona przez czytelników Pasażer com za najlepszą ofertę biznes.


  


EFICOM SA


European and Financial Consulting


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 182

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie