Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje tanich linii

Dwie superpromocje WizzAir na wiosnę i Wielkanoc.

23 marca 2005

Wielkanocny prezent – bilety Wizz Air! Przelot tam i z powrotem razem z podatkami i opłatami od 398 PLN! Lub wiosenne podróże za 19 PLN.

Be Sociable, Share!


WizzAir oferuje dwie promocje na wiosnę i Wielkanoc. Pierwsza z nich to przelot w dwie strony razem z podatkami i opłatami od 398 PLN.

Za 398 możesz lecieć do Dortmundu, Frankfurtu, Budapesztu, Gdańska, Katowic, Paryża, Londynu, Mediolanu, Rzymu, Sztokholmu, Liverpoolu.

Za 638 PLN możesz wybrać się do Aten lub Barcelony. Pamiętaj, że w cenie zawarte są już wszystkie opłaty i podatki. Rezerwacja powinna odbyć się między 22 a 25 marca. Podróż między 5 kwietnia a 16 czerwca. Trasa i data lotu może być zmieniona bez dodatkowej opłaty najpóźniej na 14 dni przed podróżą. Można rezerwować jedynie loty w obie strony. Ilość miejsc w promocji jest ograniczona.

Dla tych, którzy chcą wiosną podróżować po Europie za niską cenę WizzAir oferuje bilety już od 19 PLN. Tym razem jednak pasażer sam musi uiścić opłaty lotniskowe i podatki.

Okres rezerwacja i podróży taki sam jak w poprzedniej promocji. Aby dokonać rezerwacji lub uzyskać więcej informacji zapraszamy na www.wizzair.com.  

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 892

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie