Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Dorośli płacą w Disneylandzie tyle, co dzieci

4 sierpnia 2010

Oferta specjalna dla klientów linii lotniczych Air France. Linie lotnicze Air France oraz paryski Disneyland przygotowały ofertę specjalną na jednodniowe wejściówki do parków rozrywki pod Paryżem.

Be Sociable, Share!


Każdy dorosły pasażer Air France ma szansę zaoszczędzić blisko 30% na cenie biletu wstępu, czyli zapłacić tyle, co dziecko: 48 eur.
Oferta ważna jest na cały dzień, na obydwa podparyskie parki rozrywki – park Disneyland  i park Walt Disney Studios. Wszystkie atrakcje wliczone są w cenę biletu. Dojazd z centum Paryża jest prosty i szybki – kolej podmiejska RER A dojedzie pod sam park choćby z Pól Elizejskich czy okolicy katedry Notre Dame w około 40 minut. Z kolei z lotniska Roissy / Charles de Gaulle, Terminale 2D i 2F do Disneylandu kursuje bezpośredni autokar, przejazd zabiera ok. 45 minut.

Ulgowe bilety rezerwować można online na www.disneylandparis.com/airfrance albo kupić przy bramie parku okazując kopię biletu Air France, kartę pokładową na rejs z Warszawy do Paryża oraz dowód osobisty lub paszport. Wydruk biletu zakupionego przez Internet upoważnia do wejścia bezpośrednio do parku, bez konieczności wymiany na inny dokument.

Oferta specjalna obowiązuje na wizyty do 3 października 2010 włącznie.
Wygodna podróż do Disneyland liniami Air France.

Air France oferuje 3  rejsy dziennie z Warszawy do Paryża na lotnisko Charles de Gaulle. Dogodny rozkład z lotami o różnych porach dnia oraz wysoki standard obsługi zapewnią miłą i wygodną podróż do Disneylandu zwłaszcza rodzinom z dziećmi.
Paryż – od 577 PLN*

* cena za przelot w obie strony, zawiera wszystkie podatki i opłaty  lotniskowe w przypadku rezerwacji biletu online na www.airfrance.pl. Liczba miejsc w ofercie limitowana..

Aby dowiedzieć się więcej o paryskim Disneylandzie, odwiedź: www.disneylandresortparis.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 159

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie