Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Do USA taniej, ale z przesiadką na Islandii

12 kwietnia 2010

Już od czerwca będzie można polecieć do Stanów Zjednoczonych za mniej niż 2 tys. zł. A wszystko to nie w promocji, tylko w regularnych cenach linii Iceland Express latających przez Reykjavik.

Be Sociable, Share!


Bilety na loty z Warszawy do Nowego Jorku można już kupować. Obecnie kosztują one ok. 1800 zł. W takiej cenie bilety na tej trasie można było nabywać jedynie podczas promocji. Regularna cena na lot do USA w PLL LOT to ok. 4 tys. zł. 
Jednak Iceland Express będzie operować do USA tylko trzy razy w tygodniu z dość niewygodną przesiadką w Reykjaviku. Jedynym rejsem bez przesiadek wciąż może poszczycić się jedynie PLL LOT. Do USA lata także np. Lufthansa, ale też z przesiadką.

Eksperci są zdania, że już jesienią pojawi się więcej tanich połączeń do USA. W tym okresie mają zostać zniesione kolejne bariery w lotach między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi. Nieoficjalnie mówi się, że lotami przez Atlantyk zainteresowane są tanie linie Norwegian. Będzie to możliwe, gdy zakupi nowe, większe samoloty do obsługi dalekich tras. 

Na podstawie Dziennika Gazety Prawnej

/KY/

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie