Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje tanich linii

Do Mediolanu, Rzymu i Bolonii za 1 zł!

9 stycznia 2006

Od poniedziałku (9 stycznia) do 15 stycznia 2006 roku, polskie tanie linie lotnicze Centralwings oferują loty do Mediolanu, Rzymu oraz do Bolonii za jedyne 100 zł (ze wszystkimi opłatami dodatkowymi)!

Be Sociable, Share!


Czy chciałbyś rozpocząć nowy rok od wycieczki do Włoch? Centralwings przygotował promocję, dzięki której będzie można tanio polecieć do Mediolanu, Rzymu i Bolonii.Pierwsze z tych miast to stolica światowej mody; wspaniałe zabytki zaświadczą zaś o niezwykłej historii Rzymu i Watykanu; z Bolonii można natomiast wybrać się w romantyczną podróż do położonych niedaleko Wenecji, Florencji lub Pizzy. Aby skorzystać z promocji wystarczy zarezerwować bilet na lot z Krakowa (do Rzymu), Warszawy (do Mediolanu, Rzymu i Bolonii) lub Wrocławia (do Mediolanu) w dniach od 9 do 15 stycznia 2006. Za lot w okresie 17 stycznia – 28 lutego zapłacimy na tych trasach jedyne 100 zł (1 zł za bilet + 99 zł stała opłata pasażera). Promocja obowiązuje również w przypadku lotów w jedną stronę.

Polskie tanie linie lotnicze Centralwings przygotowały również szczególną ofertę dla pasażerów rozpoczynających podróż w Wielkiej Brytanii. Bilety na loty z Londynu do Krakowa lub Warszawy będą kosztować tylko 1 GBP. Do podanej ceny należy doliczyć stałą opłatę pasażera. Oferta obowiązuje również w przypadku zakupu biletu w jedną stronę. Promocja dotyczy rezerwacji dokonanych w dniach od 9 do 15 stycznia 2006 roku. Podróż powinna się odbyć w okresie od 1 lutego do 25 marca 2006 roku.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 981

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie