Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Do Mediolanu – Bergamo z Ryanair

Do Mediolanu – Bergamo z Ryanair

7 września 2007

Londyn-Stansted, 6 września, 2007: Ryanair, numer 1 wśród tanich lini lotniczych w Europie, ogłosił otwarcie swojego nowego połączenia z Krakowa do Mediolanu-Bergamo. Na tej trasie samoloty Ryanair będą latały 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele).

Be Sociable, Share!


Nowe połączenie zostanie uruchomione 30 października 2007, czyli tuż po tym jak trasę tę – i wszystkie inne z Krakowa – zamknie droga linia lotnicza Sky Europe!

Ryanair jednocześnie przypomina o swojej największej w historii wyprzedaży biletów. W całej Europie irlandzki przewoźnik rozdaje właśnie 6 milionów DARMOWYCH* biletów lotniczych! Oferta dotyczy wszystkich 554 tras Ryanair, a pasażerowie zapłacą jedynie 39 złotych podatków i opłat.
 
Ogłaszając nową trasę z Krakowa Tomasz Kułakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair na Europę Środkową, powiedział:“To nie dziwne, że drogi Sky Europe wreszcie pozamykał wszystkie swoje drogie trasy z Krakowa. Z cenami o ponad 50% wyższymi niż w Ryanair, ta linia lotnicza nie mogła dłużej nabierać pasażerów i jej koniec w Krakowie jest już bliski.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich fanów zimowych sportów, ogłaszamy, że tuż po tym jak trasę z Krakowa do Mediolanu-Bergamo zamknie Sky Europe, zostanie ona otwarta przez Ryanair!
Jednocześnie przypominamy, że Ryanair – ulubiona linia lotnicza na świecie – tej zimy zaoferuje darmowe loty 6 milionom szczęśliwych pasażerów. To jest nasza największa w historii zimowa wyprzedaż. Pasażerowie zapłacą jedynie 39 złotych za podatki i opłaty lotniskowe. Oferta obowiązuje tylko do 10 września br., dlatego pasażerowie powinni jak najszybciej odwiedzić stronę www.ryanair.com, ponieważ spodziewamy się olbrzymiego zainteresowania naszymi DARMOWYMI lotami.
 
*bilet w jedną stroną, wyłączając podatki i opłatyOkres rezerwacji:


do 10 września 2007 (do północy)


Termin podróży:


1 października 2007 – 7 lutego 2008


Dni podróży:


Poniedziałek – niedziela (oferta ważna do wyczerpania biletów)


Oferta nie obowiązuje


19 października 2007 – 4 listopada 2007 do/z Wielkiej Brytanii i Irlandii


18 grudnia 2007 – 8 stycznia 2008 na wszystkich trasach


 


Ryanair


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 939

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie