Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje

Do 100 miast od 18Eur z Ryanair

Do 100 miast od 18Eur z Ryanair

5 grudnia 2012

Ranair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła iż od dzisiejszej północy (24:00), 3 grudnia, zaoferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od €18 na styczniowe przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki.

Be Sociable, Share!


Ranair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła iż od dzisiejszej północy (24:00), 3 grudnia, zaoferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od €18 na styczniowe przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (6 grudnia).

Oferta Ryanaira zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.

Stephen McNamara z Ryanaira powiedział:

“Tlko Ryanair oferuje najniższe ceny biletów w Europie bez dodatkowych opłat paliwowych. Dodatkowo zapewniamy najlepszą punktualność lotów przy ponad 1 500 połączeniach.

Od dzisiejszej północy (3 grudnia), pasażerowie mogą rezerwować na www.ryanair.com bilety, których ceny zaczynają się od €18 na podróż po Europie w styczniu. Te niskie ceny muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (6 grudnia ).   Przy tych szalenie niskich cenach bielty będą rozchwytywane bardzo szybko, zalecamy, aby dokonywać rezerwacji bezzwłocznie na www.ryanair.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 437

Tagi: ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie