Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Darmowe przejazdy z i do lotniska Doncaster Sheffield dla pasażerów Wizz Air

20 czerwca 2007

Podróżuj ZA DARMO z i do lotniska wahadłowym autobusem… Już zawsze!* Od dziś wszyscy pasażerowie, którzy podróżują liniami Wizz Air  z i do Doncaster Sheffield będą mieli możliwość darmowego przejazdu wahadłowym autobusem.

Be Sociable, Share!


Autobus kursuje pomiędzy lotniskiem Robin Hood  a Doncaster Interchange co godzinę, 7 dni w tygodniu, od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Pasażerowie, którzy nie podróżują liniami Wizz Air za przejazd muszą zapłacić 2 GBP. Jedynym warunkiem darmowego przejazdu jest pokazanie potwierdzenia zakupu biletu na lot liniami Wizz Air danego dnia. Rozkład jazdy darmowego autobusu dostępny jest na stronie www.travelsouthyorkshire.co.uk


Wizz Air lata do  Doncaster Sheffield z Katowic i Gdańska, a od 31 stycznia 2008 r., co zostało dwa dni temu ogłoszone, również z Poznania. Bilety są w sprzedaży na stronie internetowej wizzair.com oraz pod numerem infolinii +48 22 351 94 99. Ceny biletów na wszystkich 3 trasach, zawierające wszystkie opłaty i podatki zaczynają się już od 79 zł.*Darmowa podróż dotyczy wyłącznie przejazdu linią 707 (Airport Arrow) i zależna jest od dostępności miejsc w autobusie.  Wizz Air zastrzega sobie możliwość wycofania się z oferty w każdej chwili bez podawania przyczyn. 


***Wizz Air posiada obecnie 7 baz operacyjnych, lata do 48 europejskich miast na ponad 90 kierunkach. Flota Wizz Air złożona jest z samolotów Airbus A320. Linia obsługuje loty z Polski, Węgier, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii i Rumunii. W 2006 roku Wizz Air przewiózł ponad 3 miliony pasażerów.


Źródło: wizzair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 571

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie